TOP darčeky pre DETI: Tipy od dvojmamy Farkašovej aj bezdetnej Czoborovej | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

TOP darčeky pre DETI: Tipy od dvojmamy Farkašovej aj bezdetnej Czoborovej

Známe tváre radia s darčekmi pre deti.
Známe tváre radia s darčekmi pre deti.
18.12.2017 14:00

BRATISLAVA - Vyberať darčeky pre deti je zvyčajne veľká radosť. Ak však ešte nie ste rodičom a potrebujete poradiť, čo kúpiť potomkom vašich blízkych, máme tu pre vás tipy od známych tvárí.


Kristína Farkašová, herečka

TOP darčeky pre DETI:

– Darčeky pre deti! Ja ich s Ježiškom zbieram celý rok a potom pred Vianocami nachádzam a je ich asi milión. Čiže ich následne triedim a rozdávam našim malým kamarátom, ktorých máme veľmi veľa. Myslím si, že deťom treba plniť ich naozajstné sny. Aj také, ktoré nám dospelým prídu gýčové. Napríklad Elsovské šaty, po ktorých túžia už dva roky. Ale má to výhodu. Najbližší rok im nebudem musieť kupovať oblečenie, lebo nič iné ako tie šaty nosiť nebudú.

Zora Czoborová, fitnes trénerka

TOP darčeky pre DETI:

– Pre deti mám tipy podľa veku. Lego pre najmenších, pre stredný vek bicykel alebo hernú konzolu, pre väčšie deti – pre dcéru jazdu na koni a pre syna jazdu na športovom aute ako spolujazdec nejakého profi pretekára. 

Miriam Kalisová, moderátorka

TOP darčeky pre DETI:

– Miuška má 4 roky a veľmi sa chce naučiť písmenká a čítať. Tak jej Ježiško tento rok prinesie magnetickú tabuľu s písmenkami a číslami. A takisto miluje zošity pre deti. Takže určite pod stromčekom nájde aj nejakú montessori knižku. 

Dana Strculová, moderátorka

TOP darčeky pre DETI:

– Ja rada vyberám knihy alebo hračky podľa toho, v akom sú veku a čo treba u detí rozvíjať. Aj keď náš synovec Alexko by sa teraz asi najviac potešil sto litrom pomarančového džúsu. 

Juraj Hrčka, herec

TOP darčeky pre DETI:

– Deti ešte nemám, ale snažím sa každoročne navštevovať na Vianoce deti v nemocnici ako zdravotný klaun – ČERVENÝ NOS Clowndoctors. 


Galéria

Známe tváre radia s

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Tv Joj, Pixabay.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články