Krásna Peštová odhalila tajnú minulosť: Aha, čo robila, kým sa stala slávnou! | Topky.sk

Sobota, 18. august 2018. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Krásna Peštová odhalila tajnú minulosť: Aha, čo robila, kým sa stala slávnou!

Daniela Peštová
Daniela Peštová
Zdroj: instagram.com/daniela_pestova
07.12.2017 10:30

PRAHA - Partnerka Paľa Haberu (55), modelka Daniela Peštová (47), patrí jednoznačne k najkrajším ženám v susednom Česku. Veď napokon svojou dokonalou postavou a súmernými črtami tváre sa postupne prepracovala k najúspešnejším modelkám... Čomu sa však venovala ešte predtým, ako sa stala slávnou? Plavovláska odhalila svoju tajnú minulosť!


Daniela Peštová má za sebou úspešnú kariéru modelky. Po tom, čo vyhrala modelingovú súťaž, sa z nej stala vyhľadávaná tvár, ktorá sa objavila na predných stránkach ikonických módnych časopisov ako GQ, Marie Claire či Cosmopolitan. Navyše, niekoľko rokov robila modelku pre plavkové číslo Sports Illustrated, či dokonca patrila k anjelikom Victoria's Secret. 

Čo však robila ešte predtým, než sa stala svetovo slávnou? To v týchto dňoch odhalila na sociálnej sieti Instagram. „Pozorovaná a súdená. Nie však ja, ale moje vlasy... Pretože pred Sports Illustrated a Victoria's Secret tu bola moja kariéra modelky účesov. Všetci sme nejako začínali, že?“ napísala na svoj profil partnerka Paľa Haberu a pridala aj fotku z toho obdobia. Pozrite!

Vedeli ste, čo robila Daniela Peštová predtým, ako sa stala slávnou?

69 % nie
áno 31 %

Hlasovalo: 395


 


Galéria

Daniela Peštová Daniela Peštová na Instagrame Daniela Peštová na Instagrame Daniela Peštová a Paľo Daniela Peštová je stále

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Instagram D.P.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články