°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Obrovský strach známeho slovenského herca: Svoj boj chcel vzdať!

Števo Martinovič sa ako jeden z odhodlancov odvážil zdolať úskalia legendárnej šou Pevnosť Boyard.
Števo Martinovič sa ako jeden z odhodlancov odvážil zdolať úskalia legendárnej šou Pevnosť Boyard.
Zdroj: Instagram Š.M.
21.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Mal chuť sa na všetko vykašlať! Známy slovenský herec Števo Martinovič (35) bol jedným z odvážlivcov, ktorí zažiarili v kultovom projekte s názvom Pevnosť Boyard. A hoci nástrahy nevyspytateľnej šou zvládol s absolútnou bravúrou, nám sa podarilo zistiť, že ešte pred samotným nakrúcaním komik natoľko prepadol strachu, že svoj boj na francúzskej pevnosti takmer vzdal. Čo sa vlastne stalo?!


Desivé komnaty plné pavúkov, červov a hadov či nechutných látok, medzi ktorými museli hráči hľadať indície na to, aby sa čo najbližšie dostali k cennému pokladu. Zdolať Pevnosť Boyard je mimoriadne náročné a súťažiaci musia počítať naozaj s kadečím. Svoje o tom vie aj slovenský herec Števo Martinovič, ktorý sa ako jeden z odhodlancov odvážil zdolať úskalia tejto legendárnej šou.


Obrovská dráma: Strach o život markizáckych moderátorov!


„Bolo to silné. Keď som bol tam, tak som si uvedomil, že sa to deje. A bol to pocit jednak radosti a jednak totálneho strachu. Keby mi vtedy povedali, že Števo, teraz sa môžeš vrátiť, tak ja som schopný preplávať na breh, dať si stopa a odísť do Bratislavy,“ prezradil Topkám v rozhovore známy komik.

Martinovič sa však zaťal, obrnil trpezlivosťou a poriadne zabojoval. A to aj napriek tomu, že musel viackrát prekonať hranice svojho strachu. „Všetky zvieratá, ktoré majú viac ako štyri nohy, ja sa ich bojím. Čiže chrobáky, pavúky - tie už majú osem nôh, to je najväčší strach. Vedel som, že budú tam a že sa môžu predrať. Veď tie pavúky sa nemôžu ustrážiť, ja keď som utekal po tých schodoch a stále som pozeral do tých škáročiek, či tam nie je nejaký pavúk,“ zaspomínal si Števo na to, čo v ňom vyvolávalo najväčšie zdesenie.

Či sa herec neobával aj možného zranenia, si môžete vypočuť v priloženom videu vyššie.

Nabrali by ste odvahu súťažiť v Pevnosti Boyard?

64 % nie
áno 36 %

Hlasovalo: 1298Galéria

Števo Martinovič sa ako Herec Števo Martinovič nám Števo Martinovič sa ako Števo Martinovič sa netajil Otestovať si svoje sily

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Vlado Anjel, Instagram Š.M.;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články