Nová Miss Universe o vyplastikovaných kolegyniach: TOTO Lakatošovú nepoteší! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Nová Miss Universe o vyplastikovaných kolegyniach: TOTO Lakatošovú nepoteší!

Miss Universe SR 2017 Vanessa Bottánová.
Miss Universe SR 2017 Vanessa Bottánová., Zdroj: Jan Zemiar
24.10.2017 18:45

BRATISLAVA - V sobotu večer porota Miss Universe SR vyhlásila novú kráľovnú krásy. Stala sa ňou 19-ročná rodáčka z Pezinka Vanessa Bottánová. Na afterpárty sme krásku vyspovedali. Zaujímalo nás, či pred finále musela chudnúť, aj to, čo hovorí na plastické operácie... Jej slová zrejme riaditeľku súťaže Silviu Lakatošovú (44) veľmi nepotešia!


V sobotu sa Slovensko dozvedelo meno novej Miss Universe. Týmto titulom sa najbližší rok môže pýšiť 19-ročná rodáčka z Pezinka Vanessa Bottánová. Plavovlasá kráska počas finále predviedla nielen dokonalé črty tváre, ale aj perfektné ženské krivky. Zaujímalo nás preto, či pred galavečerom musela nejaké to kilo zhodiť. 

„Áno, na kastingu mi povedali, že 2 – 3 kilá by som mala dať dole. Tak som dala dole tie 3 kilá a potom mi povedala Silvia, že ešte by som mala robiť drepy a tak... Tak som dokopy dala asi 5 kíl dole,“ priznala pre Topky.sk Bottánová. Tá môže za svoj vzhľad vďačiť matke prírode. No už na prvý pohľad je jasné, že niektoré z jej kolegýň si k dokonalému vzhľadu dopomohli aj rukami šikovných chirurgov. 

Zaujímalo nás preto, aký názor má na takéto zákroky samotná kráľovná krásy. „Nie som za to. Ja som za prirodzenú krásu. Myslím si, že každý z nás môže prísť do takejto súťaže, keď bude mať urobené pery, nos, hocičo. Neviem, neprihlásila by som sa... Určite,“ vyhlásila razantne Vanessa.

V zákulisí sa vraj dokonca nechala počuť, že keby vedela, že sa do Miss Universe môžu prihlásiť aj vylepšené slečny, svoju prihlášku do súťaže by prehodnotila. No a tieto slová zrejme riaditeľku Silviu Lakatošovú veľmi nepotešia... Viac sa dozviete z videa vyššie!

Pozrite si GALÉRIU z finále Miss Universe SR:

Aký máte názor na vylepšené ženy?


Galéria

Miss Universe SR 2017 Vanessa Bottánová sa v Vanessa Bottánová je zástancom Vanessa Bottánová za svoju Miss Universe SR 2017

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články