Strach o majora Maisnera z Byl jednou jeden polda: Náhla operácia, inak... Ochrnutie! | Topky.sk

°C

Pondelok, 20. január 2020. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Strach o majora Maisnera z Byl jednou jeden polda: Náhla operácia, inak... Ochrnutie!

Nezabudnuteľný herec Ladislav Potměšil podstúpil v týchto dňoch ťažkú operáciu chrbtice.
Nezabudnuteľný herec Ladislav Potměšil podstúpil v týchto dňoch ťažkú operáciu chrbtice.
07.12.2016 14:00

PRAHA - Ladislav Potměšil (71) sa do povedomia verejnosti zapísal ako nezabudnuteľný major Maisner z komédie Byl jednou jeden polda. Aktuálne však tento obľúbený český herec neprežíva práve najjednoduchšie obdobie. Pre ukrutné bolesti a poškodený stavec musel totiž podstúpiť náhlu operáciu chrbtice. Hrozilo dokonca aj ochrnutie!


Český herec Ladislav Potměšil je dobre známy nielen v Čechách, ale i na Slovensku, kde ho preslávili najmä jeho nezabudnuteľné komediálne postavy. Mnohí si ho napríklad spájajú s kultovou trilógiou Byl jednou jeden polda, v ktorej stvárnil legendárneho majora Maisnera.


Major Majsner z Byl jednou jeden polda skončil na vozíčku: Vážny úraz!


Umelca však v týchto dňoch trápili nepríjemné zdravotné problémy, ktoré si dokonca vyžiadali akútnu operáciu. Jej nevyhnutnosť znásobovali nielen ukrutné bolesti, ale aj poškodená časť kosti, pre ktorú bola jeho chrbtica mimoriadne zaťažovaná. Bez rýchleho zásahu lekárov mohlo dokonca dôjsť aj k zlomeniu chrbtice a následnému ochrnutiu.

„Otec je po operácii a je v poriadku. Rád by som poďakoval všetkým, ktorí sa na operácii podieľali na čele s pánom profesorom Janom Štulíkom, ktorý dokáže robiť zázraky,“ povedal pre Blesk.cz Ladislavov syn Ján Potměšil. Známeho komika čakajú v nadchádzajúcom období  minimálne tri mesiace rekonvalescencie. Umelcovi držíme palce a želáme skoré uzdravenie!

Pozerali ste komédiu Byl jednou jeden polda?

8 % nie
áno 92 %

Hlasovalo: 456Galéria

Nezabudnuteľný herec Ladislav Potměšil Ladislav Potměšil sa do Českého herca Ladislava Potměšila Ladislav Potměšil trpel ukrutnými Ladislava Potměšila preslávili najmä

Nástroje k článkuZDROJ: Ľubica Cimová
FOTO: Archív TV Nova

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články