Štvrtok, 23. september 2021. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Skrúcaného priznanie: Pijem ako východniar!

Štefan Skrúcaný
Štefan Skrúcaný
Zdroj: TV JOJ
24.08.2016 12:20

BRATISLAVA – Rád si vypije! Štefan Skrúcaný (56) účinkoval v seriáli Panelák, kde stvárňoval rodáka z východu Slovenska, ktorý mal celkom blízko k alkoholu. A mnohí diváci aj vďaka tomu verili, že pochádza z tejto časti našej krajiny. Hoci to tak nie je, herec otvorene priznal, že pije ako oni.


Štefan Skrúcaný sa narodil v Trenčíne a neskôr študoval v Bratislave, no mnohí jeho fanúšikovia si myslia, že pochádza z východného Slovenska. Môžu za to zrejme rôzne opilecké scénky, ktorými často zabával divákov, a rovnako tak aj obľúbený jojkársky seriál Panelák, kde si zahral východniara Fedora.

Hoci samotní rodáci z východu tvrdili, že Skrúcanému ich nárečie veľmi v seriáli nešlo, herec priznal, že predsa len niečo spoločné s nimi vraj má. O ľuďoch z východného Slovenska sa totiž hovorí, že si ľúbia poriadne vypiť.

„Na východe by som sa nestratil, hlavne, čo sa spotreby na hlavu týka,“ uviedol s úsmevom Skrúcaný v relácii Uhádni môj vek, ktorú televízia Joj odvysiela dnes večer. Okrem obracania pohárika mu však rozhodne ide aj niečo iné. Napríklad herectvo a najnovšie aj hádanie veku iných osôb. Podľa našich informácií totiž nahral doteraz najvyššiu sumu spomedzi všetkých súťažiacich. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 

 


Galéria

Štefan Skrúcaný Štefan Skrúcaný v šou Štefan Skrúcaný pohárikom nepohrdne. Štefan Skrúcaný priznal, že Štefan Skrúcaný Štefan Skrúcaný a Miro

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Joj, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články