Bývalá markizáčka porodila: Po nepríjemných zážitkoch tretie dieťa! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Bývalá markizáčka porodila: Po nepríjemných zážitkoch tretie dieťa!

Soňa Lexmanová je už trojnásobnou mamičkou.
Soňa Lexmanová je už trojnásobnou mamičkou.
10.03.2016 13:10

BRATISLAVA - Boj s nepriaznivým osudom nakoniec vyhrala! Soňa Lexmanová (41), ktorá kedysi pracovala v spravodajstve Markízy a neskôr v nadácii televízie Joj, si aktuálne vychutnáva materské povinnosti. Hoci si v živote prešla tým najhorším, čo sa žene môže stať, dnes je opäť šťastná. Blondínka pred rokmi trikrát prišla o dieťa. V týchto dňoch sa však teší zo svojej čerstvo narodenej dcérky Alžbetky.


Nevzdala sa a plní si svoj sen! Bývalá redaktorka markizáckeho spravodajstva Soňa Lexmanová sa nikdy netajila tým, že túži po veľkej rodine. Osud však k nej roky nebol naklonený a v minulosti až trikrát o vytúžené dieťatko prišla.

Teraz však prežíva najšťastnejšie dni svojho života. Na bratislavských Kramároch porodila svoje už tretia dieťa. K dvom dcérkam Johanke (10) a Terezke (3) tak pribudla ďalšia princezná. „Tak vás všetkých po rozpade zdravíme. Posily do tímu si rodíme. 2590g a 47cm síce nie sú veľké miery, ale meno máme priam kráľovské – Alžbeta,“ napísala v stredu na sociálnu sieť šťastná trojnásobná mamička, ktorej sen o veľkej rodine sa stal skutočnosťou. Rodinke srdečne blahoželáme a prajeme veľa zdravia!

Páči sa vám meno Alžbeta?

17 % nie
áno 83 %

Hlasovalo: 1020Galéria

Soňa Lexmanová je už Bývalá markizáčka sa teší Soňa Lexmanová Rodinka Lexmanových sa pred

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: archív SL/Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články