Známy neverník sa vysmieva manželke: Verejné tančeky s milenkou a obhliadka svadobných šiat! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Známy neverník sa vysmieva manželke: Verejné tančeky s milenkou a obhliadka svadobných šiat!

Felix Slováček dobrotu neseká.
Felix Slováček dobrotu neseká.
28.02.2016 22:00

PRAHA - Jedno prekvapenie za druhým! Na Česko-Slovenskom plese mnohým vyrazili dych svojou účasťou Dagmar Patrasová (59) a Felix Slováček (72). Kvôli nevere totiž herečka podala žiadosť o rozvod. Hoci ju neskôr stiahla, nik nečakal, že sa manželia hneď objavia na ostro sledovanej udalosti. O pár dní neskôr však umelkyňa dostala od svojho životného partnera doslova facku. Objavil sa totiž na plese plnom novinárov s milenkou (33). A dokonca si tam vychutnali aj prehliadku svadobných šiat.


Behá od manželky k milenke! Dagmar Patrasová zažila verejné poníženie, keď bola verejne odhalená nevera jej muža. Felix Slováček neskôr styky s mladšou priateľkou Luciou prerušil, no nie na dlho. Keď sa opäť spolu objavili na verejnosti, schyľovalo sa k rozvodu. 

Potom ale prišiel ďalší zvrat. Herečka sa nechala prehovoriť na zachovanie manželstva a žiadosť zo súdu stiahla. Dokonca sa s Felixom ukázala na Česko-Slovenskom plese. O svojom vzťahu sa s novinármi rozprávať nechceli, no nechýbali úsmevy, ani hudobníkova ruka ovinutá okolo Dagmarinho pásu. 

No netrvalo dlho a saxofonista uštedril matke svojich detí ďalšiu podpásovku. O týždeň neskôr totiž vzal na ples mariánskolázenských novinárov svoju milenku. Vystupovali tam ako párik, Slováček ju zoznamoval s rôznymi ľuďmi, tancovali spolu a pozreli si aj prehliadku svadobných šiat, ktorá sa v rámci večera konala. Teraz sa na svetlo sveta dostali zábery z ich spoločného večera, ktoré si môžete pozrieť v GALÉRII. 

V jeden večer ruka okolo pása manželky, o týždeň neskôr už Felix Slováček držal verejne v náručí milenku.
Známy neverník sa vysmieva

Myslíte si, že Dagmar Patrasová obnoví žiadosť o rozvod?

16 % nie
áno 84 %

Hlasovalo: 1469Galéria

Felix Slováček dobrotu neseká. V jeden večer ruka Felix Slováček vyrazil na Felix Slováček si s Felixa Slováčka zachytili kamery Felix Slováček týždeň po Felix Slováček doprial ples Felix Slováček na plese

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: marianskelazne.tv, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články