°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Najkrajšia Slovenka je tehotná: Verejnosti to oznámila vskutku netradične!

Veronika Husárová sa v lete stane matkou.
Veronika Husárová sa v lete stane matkou.
15.04.2015 13:30

BRATISLAVA - Už to neskrýva! Veronika Husárová (28) sa približne pred rokom vydala za dlhoročného partnera Juraja Vágnera (29). Miss Slovensko 2007 netajila, že po svadbe plánuje aj deti. A už sa aj zadarilo. Tmavovláska je v šiestom mesiaci, a tak sa svoj zmenený stav už priznala aj na sociálnej sieti. Tam svoje tehotenstvo oznámila trochu netradičným spôsobom.


Veronika Husárová patrí k našim najkrajším misskám, no v spoločnosti sa už neukazuje tak často. Už takmer rok si totiž vychutnáva stav manželský a čoskoro sa stane aj matkou. O jej tehotenstve sa pár dní už šepkalo, no najnovšie ho aj verejne priznala. 


Najkrajšia Slovenka sa vydala: Nevesta so zvodným výstrihom!


Na Instagrame tmavovláska zverejnila obrázok, ktorý hovorí jasnou rečou. Zisťovali sme preto, ako dlho je v druhom stave a ako ho prežíva. „Už som si na tehotenstvo zvykla, som na začiatku 6. mesiaca. A musím povedať, že som nemala absolútne žiadne ťažkosti, ani ranné nevoľnosti,” prezradila nám Veronika. 

Nedávno už s Jurajom zistili aj pohlavie bábätka, to si však nechávajú zatiaľ iba pre seba. Rovnako ako meno, o ktorom uvažujú. „Už ho máme na 90% vybraté, ešte sa v ňom utvrdzujeme,” uviedla Husárová. 

Veronika Husárová oznámila svoje tehotenstvo na sociálnej sieti takýmto obrázkom.
Najkrajšia Slovenka je tehotná:


Galéria

Veronika Husárová sa v Veronika Husárová oznámila svoje Veronika Husárová sa za Z Veroniky Husárovej bola Veronika Husárová v kampani Veronika Husárová sa v Veronika Husárová na jednej

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Ján Zemiar, Instagram, IEM

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články