Užil si noc po boku dvojníčky Kate Middleton: Thomas Puskailer prekvapuje! | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Užil si noc po boku dvojníčky Kate Middleton: Thomas Puskailer prekvapuje!

Thomas Puskailer sa v Prahe zahľadel do atraktívnej modelky.
Thomas Puskailer sa v Prahe zahľadel do atraktívnej modelky.
Zdroj: TP Productions
05.11.2014 11:00

PRAHA – Zahľadel sa do inej! O Thomasovi Puskailerovi (33) je známe, že má oči iba pre svoju manželku Abbie (31). Lásku svojej polovičke vyznáva dokonca aj vo videoklipoch, v ktorých si krehká blondínka i zahrala. Zákonitú partnerku však pri tvorbe nového klipu nedávno vymenil za zvodnú brunetku. V metropole susedných Čiech sa totiž zahľadel do dvojníčky Kate Middleton a poriadne to tam s ňou roztočil. Aha!


Thomas Puskailer nikdy neskrýval lásku k manželke Abbie. Veď svoje city k nej neraz poodhalil aj v piesni či klipe, v ktorom si jeho polovička napokon aj zahrala. Nedávno sa však umelec rozhodol pre zmenu. Do najnovšieho klipu k piesni Dance With Me (Hey Pretty Lady) totiž obsadil modelku Karolínu Ludvíkovú, ktorá ako keby z oka vypadla manželke princa Williama - Kate Middleton.

Zaujímavosťou však je, že pôvodne si vo videu mala zahrať úplne iná slečna. „Hodinu pred nakrúcaním hlavnej klubovej scény nám telefonovala z kastingu vybraná herečka, že ochorela, ale má pre nás náhradu. Takáto situácia je vždy nepríjemná a môže ohroziť nakrúcanie. Boli sme však v šoku, keď na pľac dorazila ‚Kate Middleton‘ – česká modelka, ktorá sa nielenže podobá na manželku princa Williama, ale navyše skvelo odohrala svoju úlohu v klipe,“ prezradil pre topky.sk Puskailer, ktorý sa na pražskej diskotéke postaral o poriadny rozruch. Pre zachovanie autentickej atmosféry sa totiž jeho novinka natáčala v jednom z miestnych klubov za bežnej prevádzky. 

Video: Nový videoklip Thomasa Puskailera k piesni Dance With  Me (Hey Pretty Lady)

Karolína Ludvíková ako keby z oka vypadla anglickej vojvodkyni Kate Middleton.
Užil si noc po
Zdroj: TP Productions

Podobá sa podľa vás Karolína Ludvíková na Kate Middleton?

93 % nie
áno 7 %

Hlasovalo: 1309


Spoznajte do detailov príbeh Williama a Kate v novej knihe s názvom Kate - Budúca kráľovná. Teraz za akciovú cenu a s vyzdvihnutím na 50-tich miestach zdarma>>


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: TP Productions

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články