Utorok5. december 2023, meniny má Oto, zajtra Mikuláš, Nikolas

Budúcnosť teraz – dm privítalo na svojej pôde Tomáša Sedláčka, Annu Hogenovú a ďalších rečníkov

PR článok Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: dm Slovensko)

Pod mottom „Budúcnosť teraz“ sa v októbri uskutočnilo historicky prvé dm Dialogforum. Išlo o interné stretnutie všetkých vedúcich pracovníkov v dm za prizvania externých a interných rečníkov. Témami boli otázky bytia a smerovania pracovného spoločenstva ako v jeho vnútornom prostredí, tak aj v celospoločenskom domácom či svetovom kontexte. Hostiteľom prvého slovenského dm Dialogfora bol konateľ dm drogerie markt Slovensko Martin Podhradský, ktorý vyzval všetkých zúčastnených k zamysleniu sa nad tým, aké je miesto, filozofia, budúca životaschopnosť a následné spoluvytváranie budúcnosti spoločnosťou dm.

Dialág je to, o čo sa v dm usilujeme, nakoľko práve v dialógu prichádzajú nové riešenia. Preto názor každého v dm je braný vážne, s rešpektom na individuálnu jedinečnosť. Lebo úspechy dm závisia od pričinenia každého spolupracovníka dm, vysvetľuje Martin Podhradský, konateľ dm drogerie markt Slovensko.

Budúcnosť teraz – dm
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: dm Slovensko)

Manažment dm Slovensko sa na podujatie rozhodol prizvať aj externých odborníkov, ktorých názory sú v odbornej verejnosti brané vážne. V rámci dm Dialogfora tak okrem konateľa dm Slovensko, Martina Podhradského a členov vedenia, vystúpili aj Pavol Zajac, business partner v spoločnosti NielsenIQ, Marian Timoracký, partner spoločnosti MARK BBDO, filozofka a fenomenologička Anna Hogenová a filozof ekonómie Tomáš Sedláček. Veľkú pozornosť vzbudilo aj  vystúpenie hlavného konateľa dm Rakúsko Martina Engelmanna, ktorý priblížil, ako vníma budúcnosť celého koncernu.

- reklamná správa -

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu