Utorok, 6. december 2022. Meniny má Mikuláš, Nikolas, zajtra Ambróz.

Legendárna komédia LORD NORTON A SLUHA JAMES (po dvadsiatich rokoch...) prichádza do Nových Zámkov

Galéria fotiek (2)
Zdroj: LECA production, s.r.o.

Umelecká agentúra LECA production po rokoch vsadila na kultový titul z pera Jána Snopka - LORD NORTON A SLUHA JAMES. S poctou pristúpili k obnove a znovuzrodeniu tejto legendárnej komédie.


Herecké legendy Stano Dančiak a Marián Zednikovič v 90. rokoch postavili laťku dobrej zábavy vysoko a stali sa nezabudnuteľnými v úlohách lorda Nortona a jeho verného sluhu Jamesa. Obnovená premiéra sa konala v júni 2018 a odvtedy si táto legendárna komédia s novým obsadením a v novom šate získava aj dnešnú, novú generáciu divákov na doteraz viac než 100 úspešne odohraných reprízach v Bratislave a hosťovaním po Slovensku.

V novom predstavení LORD NORTON A SLUHA JAMES si môžete vychutnať nezameniteľný humor, veselé a netradičné príhody v skvelom hereckom obsadení: Juraj Kemka v úlohe lorda Nortona a Jozef Vajda ako jeho verný sluha James.

Čo sa po dvadsiatich rokoch zmenilo?

V službách lorda Nortona v priebehu dvoch desaťročí James zostarol. Keby len to! Skončil dokonca v psychiatrickom ústave. Ale nechce sa zmieriť s tým, že lord Norton sa medzičasom pominul. Nového parťáka nájde v ošetrovateľovi, ktorý je kvôli svojmu pacientovi ochotný urobiť čokoľvek. Aj hrať jeho bývalého svojrázneho pána. Fantázia chovanca psychiatrického ústavu a jeho ošetrovateľa je bezbrehá. Text predlohy sa neustále aktualizuje, posúva, tvorivý tím spoločne stále vkladá nové a nové gagy.

Legendárna komédia LORD NORTON
Galéria fotiek (2)
Zdroj: LECA production, s.r.o.

Lordovi Nortonovi a sluhovi Jamesovi tlieska publikum na domovskej scéne v bratislavskom Štúdiu L+S, a všade tam, kde zavítajú.

Ak sa chcete príjemne pobaviť na inteligentnom a brilantnom humore plnom komických a nečakaných zvratov, príďte sa pozrieť na herecký koncert skvelých hercov Juraja Kemku a Jozefa Vajdu a stráviť tak večer, na ktorý budete s úsmevom dlho spomínať.

Príďte 18. decembra do Domu kultúry v Nových Zámkoch a zabavte sa spolu s nami!

Vstupenky kúpite na Predpredaj.sk.

- reklamná správa - 


Najčítanejšie články