Utorok, 7. február 2023. Meniny má Vanda, zajtra Zoja.

Toto nikto nečakal! Peter CMORIK sa dal na slovenský folklór

Galéria fotiek (2)
Zdroj: Folklór vo fraku

Ako sa hovorí, never všetkému, čo počuješ a polovici, čo vidíš. To platí aj v prípade populárneho a rockového speváka Petra CMORIKA, ktorý bol prekvapením organizátorov najväčšej slovenskej folklórnej show FOLKLÓR VO FRAKU s viac ako sto špičkovými umelcami na pódiu.


Víťaz súťaže Slovensko hľadá Superstar a päťnásobný Zlatý slávik bude ďalšou speváckou hviezdou FOLKLÓRU VO FRAKU v Nitre, Banskej Bystrici a Bratislave a tak sa pridá k sólistom Kataríne KNECHTOVEJ, Filipovi TUMOVI, Adriane KUČEROVEJ, Miroslavovi DVORSKÉMU, Štefanovi ŠTECOVI, ktorí si zaspievajú tie najkrajšie slovenské ľudové piesne v unikátnych hudobných aranžmánoch za pompézneho sprievodu orchestra SLOVENSKÍ SYMFONICI a populárnej ľudovej kapely SOKOLY pod taktovkou Adriana KOKOŠA.

Absolútnu spevácku a hudobnú harmóniu na ľudovú nôtu sľubuje aj spevácky zbor LÚČNICA ocenený svetovými cenami a uznávaný v zahraničí.

Aby pestrosť koncertov FOLKLÓR VO FRAKU bola ešte výnimočnejšia, súčasťou budú aj slovenské kapely, ktoré majú viac ako blízko k slovenským ľudovým piesňam.

Moderátorom koncertov bude sympatický a trefne vtipný Štefan SKRÚCANÝ.

Keďže slovenské turné FOLKLÓR VO FRAKU mieri pod hviezdne nebo amfiteátrov na Zemplínskej Šírave, Nitre, Banskej Bystrici a Bratislavy spoznajú návštevníci koncertov aj typické ľudové piesne z toho ktorého regiónu. A aby to bolo dokonalé, v každom regióne obohatia hudobný program domáce folklórne a spevácke súbory. Tešiť sa môžete na Detský folklórny súbor BORINKA, Spevácky zbor DÚHA či Spevácky zbor ŠTVORLÍSTOK.

Viac informácií sa dozviete aj na sociálnych sieťach FOLKLÓR VO FRAKU @folklorofraku , kde si môžete okrem zaujímavých informácií pozrieť aj krátke zostrihy piesní z koncertu FOLKLÓR VO FRAKU z predchádzajúceho roku.

Toto nikto nečakal! Peter
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Folklór vo fraku

Poďte si s nami vychutnať letnú atmosféru najkrajších ľudových piesní ošatených do pompéznych aranžmánov orchestrálnej hudby v podaní popredných slovenských interpretov, skupín a súborov v zátiší amfiteátrov počas teplých letných večerov.

Vstupenky sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

- reklamná správa - 


Najčítanejšie články