Piatok, 30. september 2022. Meniny má Jarolím, zajtra Arnold.

VIDEO Bláznivý roadtrip pokračuje: Neuveríte, koho naučila Evelyn streamovať

Galéria fotiek (8)
Zdroj: Orange, PR

Cesta Evy „Evelyn“ Kramerovej a Števa Martinoviča naprieč Slovenskom pokračuje - tentokrát bol ich zastávkou malebný Vršatec v Bielych Karpatoch. V lone krásnej prírody čakali všeličo, ale toto nie.


Evelyn aj Števo sú fanúšikovia mobilných technológii a užiť si ich chcú pokiaľ možno všade. Poslať fotku domov či zavesiť ju na Instagram uprostred panenskej prírody, kde široko-ďaleko niet nikoho len divej zvery, nemusí byť vždy jednoduché. Nie však na tomto roadtripe. 

Spoločne už precestovali mnoho miest v rôznych kútoch sveta, ale tento zážitok z Vršatca bude pre oboch nezabudnuteľný, a to predovšetkým vďaka najlepšej sieti. Samozrejme, opäť sa to začalo úplne nevinne. Pozrite si video.

„So Števkom je aj zastávka na pumpe veľkým zážitkom. Stretnutie so seniorským folklórnym súborom ale bolo pre mňa top. Takú životnú energiu som už dlho nevidela,“ vyznala sa Evelyn. Jej slová potvrdil aj Števo: “Mám radosť, že v každom kúte Slovenska sú milí ľudia, ktorí pre nás ostatných vytvárajú hodnoty a zážitky,” doplnil.

Netradičný roadtrip v najlepšej sieti môžete sledovať na Facebooku a YouTube kanáli Orangeu

- reklamná správa -

VIDEO Bláznivý roadtrip pokračuje: Neuveríte, koho naučila Evelyn streamovať


Najčítanejšie články