Piatok, 9. jún 2023. Meniny má Stanislava, zajtra Margaréta, Gréta.

Zjesenieva sa - objavte štýlové doplnky, ktoré si zamilujete

Galéria fotiek (6)
Zdroj: pexels.com

Dni sa postupne skracujú a príjemné letné prechádzky v sandálkach nahradzujeme čajíkom a obľúbeným večerný seriálom či knihou. Privítali sme september a to znamená, že je čas zoznámiť sa s jesennými trendami. Prineste jeseň do vašich príbytkov, v ktorých nesmú chýbať prikrývky a vankúšiky v zemitých hrejivých farbách, či voňavé sviečky a venčeky zo sušených kvetov.


Tieto huňaté deky si zamilujete

Teploty začínajú pomaly klesať a háčkované puffy deky budú vaším najlepším kamarátom počas pozerania obľúbeného seriálu či čítaní pútavej knihy. Do týchto ľahučkých hrejivých diek od Moami sa zabalíte a okamžite sa budete cítiť ako na obláčiku. V ponuke nájdete aj deky z obľúbenej 100% jemnučkej ovčej merino vlny európskeho pôvodu, ktorá neškriabe. Merino deka bude skutočne výnimočná dekorácia vašej domácnosti, ktorú si zamilujete. Už len si vybrať ten správny odtieň, navyše práve teraz v atraktívnych uvádzacích zľavách až do 20%!

Puffy deky z merino
Galéria fotiek (6)
Zdroj: robene.sk

Skrášlite vaše bývanie nádherným vencom

Vence nemusia byť len adventné s čečinou a vianočnými ozdobami. Jesenné so šiškami či tekvičkami a listami vás naladia na prichádzajúce chladnejšie obdobie. Zaveste ho na vchodové dvere či spestrite jedálenský stôl, vyberte si z ponuky značky Soraya design.

Jesenné vence
Galéria fotiek (6)
Zdroj: robene.sk

Útulná jeseň vďaka sójovým organickým sviečkam

Preneste do svojho bývania príjemnú vôňu zo sójových sviečok s lupienkami ruží, ktoré dodajú atmosféru každému priestoru. Zapálené sviečky dokážu váš byt premeniť na útulné a čarovné miesto, kde sa budete cítiť príjemnejšie. Sviečky z obchodíku Vonný sen sú zo 100% sójového vosku, navyše sú 100 % vegánske a neškodia životnému prostrediu. Tieto sviečky  horia dlhšie ako klasické sviečky a majú čistejšiu vôňu. Keď raz tieto sójové sviečky s lupienkami ruží vyskúšate, na iné si už ani nespomeniete.

Sójové sviečky
Galéria fotiek (6)
Zdroj: robene.sk

Buďte štýlová a praktická zároveň – kožené kabelky a batohy, ktorými zaujmete

Farebné kabelky postupne striedajú varianty v tlmenejších a zemitých farbách. V obchodíku Ammyla nájdete krásne a nadčasové kabelky, ktoré doplnia každý outfit nasledujúcej jesene, sú nielen praktické ale aj kvalitné a štýlové zároveň.

Kvalitné kožené kabelky v
Galéria fotiek (6)
Zdroj: robene.sk

Batohy sú hitom už niekoľko sezón. Dámy si ich zamilovali, pretože sú praktické, funkčné a uberajú na veku. Ak teda preferujete pohodlie na každý deň, batoh v koženom prevedení od Lu.Lo bags bude pre vás ideálnou voľbou. Navyše teraz ich nájdete v atraktívnych jesenných farbách – tmavozelená a nádherná tehlová.

Minimalistické kožené batohy
Galéria fotiek (6)
Zdroj: robene.sk

Veríme, že ste sa inšpirovali a prinesiete aj vy do svojich príbytkov svieži závan jesenných trendov. Tieto a ďalšie kvalitné slovenské výrobky nájdete na Robene.sk.

- reklamná správa - 

Zjesenieva sa - objavte štýlové doplnky, ktoré si zamilujete


Najčítanejšie články