Geometria v interiéri nie je žiadna nuda! Nechajte sa podmaniť trendom a ozvláštnite si bývanie | Topky.sk
Utorok, 21. september 2021. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

Geometria v interiéri nie je žiadna nuda! Nechajte sa podmaniť trendom a ozvláštnite si bývanie

Zdroj: Möbelix, PR
15.09.2021 08:00

Keď si spomenieme na školské časy, vynárajú sa nám nudné spomienky na hodiny geometrie. V interiérovom dizajne je to však inak. Nechajte sa podmaniť týmto trendom a ozvláštnite svoje bývanie geometrickými tvarmi.


Na tento vizuálny zážitok nemusíte byť nejak špeciálne odvážny. Hodí sa primárne do moderného, minimalistického dokonca aj boho štýlu. Nie je novinkou, že štýly vieme aj kombinovať a práve pri tých spomínaných v spojení s geometriou sa viete dokonale vyhrať.  


Geometria v interiéri nie
Zdroj: Möbelix, PR

Unikátny nábytok

Kedysi boli základom obývačky mohutné zostavy skriniek, stôl a sedačka. V súčasnosti je možností viac, či už v rámci dizajnu alebo kombinovania jednotlivých kúskov. Je úplne v poriadku, keď nezladíte skrinky s odkladacím stolíkom. Práve tu je priestor na fantáziu a prepojenie jednoduchosti s geometrickými tvarmi. Čo poviete na okrúhle odkladacie stolíky so zlatými prvkami? Doslova jedna báseň. Unikátne kúsky nábytku majú zelenú. Ich úloha nie je už len praktická, ale navyše estetická. Keď k vám príde návšteva, budú si myslieť, že máte obývačku navrhnutú profesionálnym interiérovým dizajnérom, čo je, samozrejme, jedna z možností. 

Geometria v interiéri nie
Zdroj: Möbelix, PR

Abstraktné umenie

Abstraktné umenie neustále zažíva svoje úspechy. Má patričné miesto v interiérovom dizajne, obzvlášť v minimalizme, či už v kombinácii so škandinávskym alebo boho štýlom. Aktuálne možnosti ponúkajú široké množstvo  textílií, či už koberce, dekoračné vankúše alebo obrazy na stenách, kde viete abstraktné umenie s geometrickými tvarmi pokojne využiť.  

Geometria v interiéri nie
Zdroj: Möbelix, PR

Minimalistické obliečky

Preferujete čisté biele obliečky? Čo tak ich doplniť o jemné čiary alebo iné prvky geometrie a dodať im farebnosť? Ani taká čierna nemusí vyzerať vždy pochmúrne. Uznajte, že v spojení s tradičnou bielou to má vo výsledku šmrnc. Stačí len správny pomer farieb. S mäkkým paplónom sa vám tam bude spať ako v bavlnke.

Geometria v interiéri nie
Zdroj: Möbelix, PR

Kombinovanie 

Keď povolíte uzdu svojej fantázií naplno, môžete jednotlivé geometrické vzory kombinovať bez ohľadu na to, či využijete nábytok, textílie alebo doplnky. Nemajte obavy ak si vyberiete obdĺžnikové poličky na stenu a okrúhle stolíky. Rovnako sa viete takto vyhrať s doplnkami a jednotlivými detailmi na nich. Okrúhle hodinky v obdĺžniku si isto nájdu miesto vo vašom interiéri. 

Geometria v interiéri nie
Zdroj: Möbelix, PR

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články