Ako na nový rok… Za toto rozhodne neplaťte! | Topky.sk

°C

Piatok, 22. január 2021. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Ako na nový rok… Za toto rozhodne neplaťte!

Novoročný výpredaj skladu vozidiel SEAT Fast Lane
Novoročný výpredaj skladu vozidiel SEAT Fast Lane
Zdroj: Seat
17.01.2020 11:30

Okrem pohonných hmôt je pri prevádzke vozidla vždy potrebné rátať aj s jeho pravidelnou údržbou a s tým spojenými servisnými nákladmi. Skutočný šok, ale veľmi prijemný, však prichádza až pri návšteve autorizovaného servisu SEAT. Do najazdenia 100.000 kilometrov (alebo štyri roky) totiž v SEATe za servisné prehliadky a spotrebný materiál nezaplatíte ani cent.


SEAT, najrýchlejšie rastúca automobilová značka v Európe, pre Vás pripravil len do konca januára Novoročný výpredaj skladu vozidiel SEAT Fast Lane – ihneď k dispozícií. Novy dizajnovy SEAT si tak odveziete domov ihned aj so skladovym bonusom az 3600 EUR.

Navyše k posledným vybraným 100 skladovým vozidlám dostupných ihneď len do konca januára získate predlzenu garanciu a na poslednych 100 kusov aj servisne prehliadky až na styri roky gratis, alebo 100.000 kilometrov.

Záleží len na vás ktorému modelu dáte prednosť a môžete sa rovno odviesť domov.

Novoročný výpredaj skladu vozidiel
Zdroj: Seat

SEAT Leon aj vo verzií kombi s batožinovým priestorom 587 litrov s Full LED svetlometmi, asistenčnými systémami. Nechajte sa viest adaptívnym tempomatom, ktorý automaticky dodržuje odstup od vozidla pre Vami. Pokiaľ sa však na veci pozeráte radi z nadhľadu a chcete sa odlíšiť, vo Velkom letnom výpredaji skladu SEAT Vás určite zaujmú modely SEAT SUV. Arona so zvýšeným podvozkom až na 189mm a s 2-farebným lakovaním karosérie. Vsaďte na best-seller ponuky s batožinovým priestorom 400 litrov. Alebo sa necháte zlákať plnokrvým SUV SEAT Ateca s pohonom 4Drive, 7-stupnovou automatickou prevedovkou DSG, špičkovými koncernovými technológiami s atraktívnym športovým dizajnom a neodolateľným skladovým bonusom. Poponáhľajte sa preto s výberom.

Novoročný výpredaj skladu vozidiel
Zdroj: Seat

Alebo sa chcete ukázať vo veľkom štýle? Vsaďte na veľké SUV – SEAT Tarraco, vyrábané v nemeckom Wolfsburgu, ktoré pohodlne prepraví 7 pasažierov, alebo poskytne batožinový priestor až 760 litrov. Sériovo so 100% Full LED techológiou, Full Digital Cockpitom a najlepší výsledok v EuroNCAP v koncerne len podčiarkuje precíznosť a technológie použité pri jeho výrobe. Oproti svojím koncernovým súrodencom ponúka navyše svieži španielsky dizajn a barcelonské slnko priamo vo svojej DNA.

Novoročný výpredaj skladu vozidiel
Zdroj: Seat

V ponuke vozidiel SEAT Fast Lane - ihned k dispozicii si darcek vyberie kazdy aj so skladovym bonusom az 3600 EUR na vybrane vozidla Arona, Ateca, Leon a Tarraco.

Novoročný výpredaj vozidiel SEAT Fast Lane platí len do konca januara

Všetky atraktívne bonusy nájdete v rámci Veľkého skladového výpredaju SEAT do konca januára a navyše k vybraným vozidlám dostanete grátis Servisné prehliadky pre Vaše vozidlo na 100.000 km / 4 roky a predĺženú garanciu SEAT až na 6 rokov / 150.000km.

Štvorročný grátis servis zahŕňa vykonávanie údržby predpísanej výrobcom vozidla v návode na obsluhu SEAT  počas 4 rokov alebo do dosiahnutia 100 000 najazdených km (podľa toho, ktorá udalosť nastane skôr), vrátane poskytnutia k tomu potrebných originálnych náhradných dielov (motorový olej, potrebné filtre, brzdová kvapalina...) s výnimkou pohonných hmôt.

Kompletnú ponuku skladových vozidiel pripravených ihneď k odberu nájdete TU

-Reklamná správa-


Galéria

Novoročný výpredaj skladu vozidiel Novoročný výpredaj skladu vozidiel Novoročný výpredaj skladu vozidiel Novoročný výpredaj skladu vozidiel

Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články