TUI oslavuje 15 rokov pôsobenia na Slovensku | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

TUI oslavuje 15 rokov pôsobenia na Slovensku

Zdroj: CK TUI ReiseCenter
12.12.2019 17:00

TUI oslavuje 15 rokov svojho pôsobenia na Slovensku. Pri tejto príležitosti spoločnosť usporiadala 21.11. 2019 v Bratislave slávnostný večer. Vyjadrila ním spolupracujúcim cestovným kanceláriám a agentúram a partnerským spoločnostiam vďaku za dlhoročnú úspešnú spoluprácu.


TUI usporiadala v novembri pri príležitosti osláv 15. výročia svojho pôsobenia na slovenskom trhu slávnostný večer. Konal sa za prítomnosti 160 hostí v reprezentatívnych priestoroch Mozartovho domu v reštaurácii FACH na Ventúrskej ulici v Bratislave. Spolupracujúce cestovné kancelárie sa v rámci programu večera zúčastnili workshopov, na ktorom zástupcovia partnerských spoločností z medzinárodných hotelových sietí a leteckých spoločností priblížili a odprezentovali portfólio svojich služieb. Hostia sa zabávali v rytme živej hudby kapely Funkiez a zapojili sa do tomboly. Výhercovia sa tešili z leteniek a pobytov.

TUI oslavuje 15 rokov
Zdroj: CK TUI ReiseCenter

TUI vyjadrila usporiadaním slávnostného večera poďakovanie za dlhoročnú úspešnú spoluprácu a zároveň odprezentovala novinky na Leto 2020 spolupracujúcim cestovným kanceláriám a agentúram.

TUI oslavuje 15 rokov
Zdroj: CK TUI ReiseCenter

- reklamná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články