V rámci akcie Výlov nemusíte za jednu vec zaplatiť | Topky.sk

°C

Streda, 27. január 2021. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

V rámci akcie Výlov nemusíte za jednu vec zaplatiť

Zdroj: Samsung
09.12.2019 10:00

Ak sa práve obzeráte po vianočných darčekoch a snažíte sa ušetriť každé euro, Výlov je tá pravá akcia pre vás. Počas nej si totiž po výbere troch produktov môžete vydýchnuť. Za najlacnejší z nich nemusíte nič zaplatiť. V ponuke je množstvo televízorov, chladničiek, práčok, monitorov, mobilných zariadení a nositeľnej elektroniky.


Značka Samsung si na začiatok tohtoročného adventu pripravila skvelú akciu s názvom Samsung výlov, v ktorej po týždni trvania pokračuje. Každý, kto sa rozhodne až do 15. decembra nakúpiť tri odlišné darčeky v internetovom obchode www.samsung.sk alebo v značkovej predajni Samsung, nemusí za najlacnejší zaplatiť. Farebné varianty jednotlivých produktov ale nie sú považované za odlišný produkt.

chladnička Samsung Family Hub
V rámci akcie Výlov
Zdroj: Samsung

Do akcie sú zahrnuté smartfóny, tablety, nositeľné zariadenia, ako sú slúchadlá, inteligentné hodinky, náramky, chladničky, práčky, sušičky, televízory, soundbary, ale aj monitory či pamäťové karty. Pred Vianocami tak môžete kúpiť všetky darčeky a pritom výrazne ušetriť. 

televízor Samsung QLED 8K Q950R
V rámci akcie Výlov
Zdroj: Samsung

Čo si vybrať?

Napríklad pri kúpe televízora The Frame alebo QLED 8K, chladničky Family Hub a smartfónu Samsung Galaxy Note10+ 256GB, môžete mať smartfón v hodnote 1099 Eur v cene prvých dvoch produktov. Alebo ak chcete obdarovať seba a svojich najbližších, môžete skúsiť kombináciu smartfónu Galaxy S10+, štýlových hodín Galaxy Watch Active2 44 mm a bezdrôtových slúchadiel AKG Y500, ktoré majú z tejto trojice najnižšiu cenu, v cene celkového nákupu za prvé dva. Kombinácií je ale ďaleko viac a záleží len na vás, ktoré produkty preferujete, prípadne aké práve potrebujete.

smartfón Samsung Galaxy Note10+
V rámci akcie Výlov
Zdroj: Samsung

Viac informácií o akcii nájdete na stránke samsung.sk.

-reklamná správa-


Galéria

chladnička Samsung Family Hub televízor Samsung QLED 8K smartfón Samsung Galaxy Note10+

Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články