V Inchebe štartujú fantastické dni plné krásy a zdravia | Topky.sk

°C

Sobota, 25. január 2020. Meniny má Gejza, zajtra Tamara.

V Inchebe štartujú fantastické dni plné krásy a zdravia

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Shutterstock
03.10.2019 09:00

Trendy, inšpirácie a zábava. Práve dnes v bratislavskej Inchebe štartuje najväčší slovenský kozmetický veľth Interbeauty, ktorý do hlavného mesta prinesie prehliadku najnovších trendov, bohatý výber horúcich kozmetických noviniek a parádne exhibície v účesovej tvorbe, úprave nechtov a v make-upe.


Súbežné veľtrhy Esoterika a Biostyl ponúknu výber produktov pre zdravie a zdravý životný štýl, ale aj hodnotné prednášky odborníkov na fyzické a psychické zdravie a osobnostný rozvoj. Obľúbené podujatia prinášajú viacero noviniek – jednou z nich je joga maratón, vďaka ktorému si môžete každý deň zacvičiť rôzne druhy jogy pod vedením najlepších lektorov.

Interbeauty
Zdroj: incheba

Horúce novinky a kozmetika pre krásu celého tela

Na Interbeauty na vás čakajú kozmetické produkty pre starostlivosť o pleť i celé telo, ale aj horúce novinky pre dokonalé líčenie. Desiatky slovenských i zahraničných vystavovateľov na Interbeauty prinášajú zaujímavé kozmetické produkty a novinky. Havlíkova prírodná apotéka na veľtrhu ukáže svoju novinku – rad pre žiarivé, silné a lesklé vlasy s výťažkom z fazule a cibule. Rodinná firma SNOPEK biokosmetika sa okrem iného pochváli krémom na extra výživu pleti z vysoko cenených olejov lisovaných za studena. Česká značka prírodnej kozmetiky Original ATOK návštevníkom priblíži účinné produkty za skvelé ceny. Svoje miesto na veľtrhu má aj MARK face and body s ponukou prírodných produktov pre jemnú a hebkú pleť ako šľahané telové maslá, sprchové pudingy či kávové pílingy. Závan orientu zabezpečia parfumy DubaiPerfumes; v sekcii aromaterapie objavíte aj niche parfumy a hodnotné pleťové oleje a rastlinné esencie (Yasminka) vrátane ponuky destilačných prístrojov, vďaka ktorým si môžete doma vyrobiť esenciu podľa svojich preferencií.

Interbeauty
Zdroj: Shutterstock

Súťaže plné krásy, známe tváre zo sociálnych sietí a množstvo inšpirácie

Interbeauty bude dejiskom renomovaných súťaží plných krásy. Zručnosti v úprave vlasov, nechtov i v aplikácii make-upu si medzi sebou zmerajú tí najlepší z najlepších a divákom ponúknu plné priehrštie inšpirácie. Kozmetický veľtrh nevynechajú ani známe tváre zo sociálnych sietí. Lucia Sládečková alias Lucid, Nikola Halvoňová (Niky Rich), Zuzana Šutjaková, Sandra Baumgartner, Veronika Porubská či Natalia Erdelyan predvedú svoje beauty triky a podelia sa o návod ako na dokonalú pleť, ako sa nalíčiť v štýle „glam shine“ či ako na prirodzené pehy – jednoducho, ako byť krásna a zvýrazniť svoje prednosti v súlade s aktuálnymi trendmi.

Interbeauty
Zdroj: INTERBEAUTY

Parádny súboj barberov

Barberi z rôznych kútov Slovenska a Česka si v sobotu 5. októbra zmerajú sily počas 3. kola súťaže SK/CZ Barber Battle. V medzinárodnej porote zasadnú uznávaní barberi z Ukrajiny a Ruska a ceny víťazom tento rok odovzdá Majk Spirit.

Fantastický joga maratón

Krása ide ruka v ruke so zdravím. Vďaka skvelej novinke aktuálneho ročníka veľtrhu si návštevníci budú môcť počas všetkých troch dní zacvičiť rôzne druhy jogy s najlepšími lektormi, okrem iných aj s obľúbeným Fredym Ayisim. Pre záujemcov budú k dispozícii podložky na cvičenie; vzhľadom na kapacitu však bude výhodou vlastná podložka a pre väčší pocit komfortu aj uterák a fľaša s vodou.

Zdravé telo aj myseľ

Interbeauty doplnia veľtrhy zdravého životného štýlu Esoterika a Biostyl, kde sa dozviete ako zdravo žiť a nakúpite si produkty pre fyzickú i psychickú pohodu od najrôznejších potravín cez oblečenie a obuv po doplnky do interiéru.

Vstupenky si môžete pohodlne zakúpiť cez Predpredaj.sk.

Veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl sa uskutočnia od 3. do 5. októbra 2019, každý deň od 10:00 do 18:00. Viac informácií a kompletný harmonogram sprievodných programov je k dispozícii na www.incheba.sk.

-reklamná správa-

 


Galéria

Ilustračné foto Interbeauty Interbeauty Interbeauty

Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články