Naloďte sa na Sun Deck! Bratislavská loď prináša nový projekt plný elektro hudby | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Naloďte sa na Sun Deck! Bratislavská loď prináša nový projekt plný elektro hudby

Zdroj: photobychrzi.com
03.06.2019 13:00

Už viac ako 5 rokov organizuje Moody na Slovensku množstvo zaujímavých eventov, na ktorých sa predstavili napríklad Egbert (NL), Uto Karem (IT), Philipp Straub (AT) či Peter Makto & Gregory S (HU). Sun Deck prináša spoločný projekt značiek Moody a Watch Them.


Po krátkej prestávke sa vracajú s novým sviežim konceptom. V novom projekte spojili niekoľko kľúčových elementov zaručujúcich jedinečný zážitok pre všetky zmysly.

Jeden z dôkladne vyberaných prvkov je lokalita. Loď Sun Deck patrí medzi najlepšie letné destinácie v Bratislave. Nájdete tu ponuku kvalitného jedla a drinkov, ale to najdôležitejšie je atmosféra: výhľad na bratislavský hrad, Staré mesto, UFO a samotný Dunaj pri západe slnka vám zaručia viac než príjemne strávené poobedie a večer.

Naloďte sa na Sun
Zdroj: photobychrzi.com

Naloďte sa na Sun
Zdroj: photobychrzi.com

Ďalšou výnimočnou ingredienciou je autentický audiovizuálny zážitok.
Čerstvá spolupráca Moody s Watch Them crew sľubuje nezabudnuteľný vizuálny performance v podobe špeciálneho LED mappingu. Posilnený soundsystem Sun Decku otestuje trojica DJov: Denes Toth a duo PLUSplus, ktorí už tradične, štvrtý rok po sebe, vystúpia spolu práve počas prvého júnového piatku. Ako je to na Sun Decku dobrým zvykom, akcia sa začne už cez deň - žánrovo môžeme očakávať presun od housu až po melodické techno.

Naloďte sa na Sun
Zdroj: photobychrzi.com

A poslednou najdôležitejšou esenciou budete vy a vaša dobrá nálada.

Viac info 
Lístky nájdete TU.

- reklamná správa - 


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články