MDD je iba zahrievacie kolo, tá najlepšia zábava príde 21.6. na 1. Detskom festivale v Nitre | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

MDD je iba zahrievacie kolo, tá najlepšia zábava príde 21.6. na 1. Detskom festivale v Nitre

Zdroj: Getty Images
31.05.2019 12:00

Detský svet zábavy, športových aktivít a hudby čaká na deti a rodičov 21.-23.júna na Agrokomplexe v Nitre. Letné prázdniny sa začínajú práve na tomto festivale a je najvyšší čas si kúpiť vstupenky.


Atraktívny program ponúka zábavu všetkým vekovým kategóriám od najmenších detičiek až po tie najstaršie, prípadne sa môžu pripojiť aj rodičia a starí rodičia, ktorí si trúfajú vrátiť sa do detských rokov. Dokonca aj detičky do jedného roku budú môcť súťažiť v obľúbenej disciplíne pretekov lezúňov, na ktoré pozýva moderátor Richard Vrablec. Ten je dlhoročným dvorným moderátorom tejto disciplíny a dokáže detičky motivovať k úžasným výkonom a hlavne je sním vždy veľká zábava plná detského smiechu.

Tri pavilóny nitrianskeho výstaviska ponúknu okrem zábavy aj množstvo workshopov a tiež divadelné či hudobné predstavenia. Deti milujú kolotoče a nafukovacie atrakcie. Preto si ich budú môcť užiť naplno na festivale a k tomu si budú môcť aj zašportovať v rôznych disciplínach. K tomu všetkému sa zoznámia s rozprávkovými postavičkami a určite spoznajú aj veľa nových kamarátov. Malí aj veľký hladoši si prídu na svoje pri ponuke gurmánskych špecialít, samozrejme aj s možnosťou pochutnať si na zdravých jedlách. Bude to najväčšia detská párty roka.

1. Detský festival v
Zdroj: 1. Detský festival v Nitre

1. Detský festival ponúkne

Pavilón "A" je venovaný aktivitám pre najmenšie detičky do 5 rokov a spoločenským hrám, pri ktorých sa zabaví celá rodina. Pripravená je hracia zóna Montessori a obľúbené „knižkovanie“. Súčasťou ponuky sú aj prezentácie rôznych výrobcov hračiek, obuvi, kníh a rôznych noviniek pre deti.

V pavilóne "B" čaká na kreatívnych malých návštevníkov najväčšia Mattel family zóna na Slovensku a v Česku. Na ploche viac ako 2 000 m2 bude hracia zóna MEGA BLOKS, BARBIE, HOT WHEELS, ENCHANTIMALS, FISHER-PRICE, MAŠINKA TOMÁŠ, streetball s Monster High, vlasové a návrhárske štúdio Barbie, Hot Wheels Star Wars. Bude toho naozaj veľa, preto bude k dispozícii aj relaxačná zóna pre najmenších.

Pavilón "C" ponúkne X-BOX zónu s konzolami a hracími "obývačkami". Na konci pavilónu nájdu malí bojovníci aj NERF zónu.

Novinka festivalu! V pavilóne „K“ čakajú na deti v kine filmové lahôdky ako Spider-Man: Paralelné svety, Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka, Psí detektív, Králik Peter, Emoji Film.

O hudobnú zábavu sa postarajú najobľúbenejší interpreti detskej hudby Fíha Tralala, Paci Pac, Tárajko a Popletajka, Notový Danny a mnohí ďalší.

Vstupenky sú k dispozícii na PREDPREDAJ.SK.

1. Detský festival v
Zdroj: 1. Detský festival v Nitre

Viac informácií na www.detskyfestival.sk a na Prvý festival

V cene vstupenky je bohatý program a všetky atrakcie zdarma. S lístkom na festival získava každý návštevník aj možnosť vyhrať zaujímavé ceny od partnerov projektu.

- reklamná správa - 


Galéria

1. Detský festival v 1. Detský festival v

Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články