Kremnica: Párty na kúpalisku, snowboardisti v bazéne | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Kremnica: Párty na kúpalisku, snowboardisti v bazéne

BAVM 2017
BAVM 2017
Zdroj: Čalfa
16.05.2019 17:00

Dobrá hudba a adrenalínové športy. Nenechajte si ujsť toto spojenie a príďte sa presvedčiť na vlastné oči, ako táto kombinácia dokonale funguje v Kremnici. Už 7. a 8. júna 2019 pozývame všetkých nadšencov extrémnych športov a kvalitnej hudby na II. ročník festivalového a športového podujatia Letný Big Air v meste.


Počas dvoch dní na hudobnom pódiu vo vypustenom bazéne na kúpalisku Katarína vystúpia kapely Billy Barman, Para, Slobodná Európa, Chiki Liki Tu-a, Ultrazvku, Noisecut, Hudba z Marsu, DJ EKG a ďalší skvelí hudobníci a dídžeji.

Permanentky si môžete kúpiť za výhodné ceny v predpredaji.

BAVM 2017
Zdroj: Čalfa

Snowboarding a freeskiing už nepatria len na hory

A ako sa dá snowboarding a freeskiing praktizovať bez snehu a navyše na letnom kúpalisku? To, že tento šport už dávno nepatrí len na hory, predvedú snowboardisti a lyžiari počas dvoch dní v tréningových i kvalifikačných jazdách, ale najmä v súťažnom finále, ktoré sa bude konať v sobotu 8. júna o 19:00.

BAVM 2017
Zdroj: Čalfa

„Registrácia do súťaže je pre jazdcov otvorená do piatka 7. júna. Prihlásiť sa musia cez formulár na našej webovej stránke,“ upresnil organizátor podujatia Ondrej Horváth.
Tak neváhajte, príďte podporiť jazdcov a užiť si otvorenie festivalovej sezóny v Kremnici. Druhý ročník Letného Big Airu v meste organizujú a tešia sa na vás občianske združenie FRST Crew Kremnica, Šafy Production a Jägermeister.

Official Video Letný BAVM 2017


Autor videa: MiniBOJ KiLLA

Vodné športy aj exkluzívna BAVM výstava

Okrem adrenalínových zážitkov sa diváci a návštevníci počas dvoch dní budú môcť zabaviť napríklad aj športovými aktivitami, ktoré si môžu vyskúšať. V rámci sprievodného programu bude exhibícia na wakebordoch, súťaž pre divákov na stand-up paddle boardoch a možnosť vyskúšať si skimboarding.

„Poodhalíme tiež históriu podujatia Big Air v meste, ktoré má za sebou úspešných 11 zimných ročníkov. Bude to prostredníctvom výstavy fotografií a grafických vizuálov, vrátane tých nikdy nerealizovaných, ukrytých len v šuplíkoch umelcov,“ doplnil Horváth.

Pre kreatívcov pripravujeme rozšírenú workshopovú zónu v najmenšom bazéne v spolupráci s módnou značkou Primát. A aby ste mohli prísť pokojne s celou rodinou, pre deti bude vyhradená špeciálna Matel KIDS zóna.

Vstupenky na Letný Big Air v meste nájdete na Predpredaj.sk.

BAVM 2017
Zdroj: Čalfa

Pre viac informácií o lístkoch, programe a ubytovaní sledujte náš Instagram, Facebook a webovú stránku BAVM / www.bavm.sk.

Ako to celé začalo?

Ešte v roku 2006 partia náruživých snowboardistov a freeskierov z Kremnice a okolia zorganizovala akciu s názvom „Prvý Big Air v meste“.
„Bez rozpočtu, svojpomocne, len vďaka poriadnej snehovej nádielke sme si postavili skok priamo v historickom centre mesta na Štefánikovom námestí,“ upresnil Ondrej Horváth.
Chalani si zavolali kamošov a bez veľkého marketingu spravili súťaž, kto predvedie najlepší skok a trik.

Officiálne video - posledný zimný BAVM 2018


Big Air v meste 2018 Official Aftermovie from Big Air v meste on Vimeo.

Od roku 2006 zorganizovala skupina dobrovoľníkov, dnes združená v občianskom združení FRST Crew ďalších 10 zimných ročníkov a v roku 2017 aj prvú letnú edíciu spojenú s hudobným festivalom. Tejto súťaže v unikátnom prostredí sa zúčastnili desiatky jazdcov z celej Európy a povzbudiť ich prišli tisícky divákov, ktorí si toto podujatie za tie roky obľúbili.

 ----

“Big Air” je oficiálne pomenovanie disciplíny a aj samotného skoku, ktorý je parametrami špecifický pre snowboarding a freeskiing.  V zime v Kremnici zasnežujú historické námestie, v lete napúšťajú 50-metrový plavecký bazén.
V lete sa jazdci rozbiehajú z dvanásť metrov vysokého nájazdu a skáču do bazéna, v zime skáču priamo na námestí v historickom centre.
Big Air v meste je športovo-zábavná netradičná šou, ktorá spája profesionálne športové preteky s hudobným festivalom, a to všetko prináša čo najbližšie k ľuďom priamo v meste.

-reklamná správa-


Galéria

BAVM 2017 BAVM 2017 BAVM 2017 BAVM 2017

Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články