Obľúbený open-air festival bude tento rok nabitý hviezdami! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Obľúbený open-air festival bude tento rok nabitý hviezdami!

Zdroj: Dream Production
10.04.2019 09:00

Je jedno či v Prešove prší alebo svieti slnko, na Majálese, známom aj ako UNIPO fest sa vždy zídu tisícky ľudí. Tento ročník je line-up zostavený z obľúbených česko-slovenských kapiel ako Horkýže Slíže, Heľenine Oči a nebude chýbať ani Majk Spirit, Gleb či Ben Cristovao.


Open-air festival, ktorý je už tradičnou otváračkou festivalovej sezóny v Prešovskom kraji, sa tento rok uskutoční 24. apríla 2019 na bežnom mieste, vo vysokoškolskom areáli. Ten otvorí svoje brány už o 15:00 hodine. Organizátori Dream production veria, že areál opäť zaplnia ľudia, ktorí majú chuť baviť sa a užívať si dobrú hudbu pod holým nebom. Na Majálese Prešov budú tento rok zabávať Horkýže Slíže, Heľenine Oči a nebude chýbať ani Majk Spirit, Gleb či Ben Cristovao.

Obľúbený open-air festival bude
Zdroj: Dream Production

Organizátori ho zverejnili už v decembri minulého roka a prvýkrát spustili aj predpredaj lístkov. „Veríme, že naplníme kapacitu ešte pred samotným otvorením brány. Line-up, priestor a hlavne ľudia sú každým rokom úžasnejší. Preto im to chceme vrátiť aj takýmto spôsobom, aby si festival vedeli naplno užiť,“ dodáva Nika Bernátová, event managerka podujatia.

Obľúbený open-air festival bude
Zdroj: Dream Production

Podujatie s podtitulom „festival, na ktorom nesmieš chýbať“, sa nezaobíde ani bez dobrého piva, gastro zóny pre tých, na ktorých doľahne hlad či menších stageov. Zapíšte si teda tento dôležitý dátum do vášho kalendára.

Zakúpte si vstupenky z pohodlia domova na Predpredaj.sk.

Obľúbený open-air festival bude
Zdroj: Dream Production

- reklamná správa - 


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články