Pripravuje sa ďalší ročník Majálesu Prešov alias UNIPO festu. Na čo sa môžete tešiť? | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Pripravuje sa ďalší ročník Majálesu Prešov alias UNIPO festu. Na čo sa môžete tešiť?

Zdroj: Archív Majáles Prešov
14.03.2019 12:00

Keď sa v Prešove povie UNIPO fest, je jedno či ste študentom alebo pracujúcim, tento festival pozná každý. Jedinečná atmosféra dokáže každoročne prilákať tisícky nadšencov. Tento rok vystúpia Majk Spirit, Ben Cristovao, Horkýže Slíže, Gleb.


Hlavní organizátori Dream production však zjednotili názvy festivalov v Košiciach a v Prešove na spoločný, a to Majáles. Preto tento obľúbený open-air festival, ktorý sa uskutoční 24. apríla 2019,  hľadajte už len pod týmto názvom. Tradičné miesto vysokoškolského areálu však ostáva.

Pripravuje sa ďalší ročník
Zdroj: Archív Majáles Prešov

„Pre mňa osobne je tento festival srdcovkou. Ľudia v Prešove vždy vytvoria neopísateľnú atmosféru. To, že minulý rok areál naplnilo 7 000 ľudí a reakcie po festivale boli  pozitívne svedčí o tom, že táto práca a “drina“ s organizovaním stoja za to,“ reaguje event manažérka podujatia Nika Bernátová.

Pripravuje sa ďalší ročník
Zdroj: Archív Majáles Prešov

Tento ročník si milovníci dobrej hudby prídu na svoje, keďže line-up je doslova nabitý česko-slovenskými hviezdami ako Majk Spirit, Ben Cristovao, Horkýže Slíže, Gleb a nebude chýbať ani obľúbená prešovská kapela Heľenine Oči.

Vstupenky Majáles Prešov 2019 nájdete na Predpredaj.sk.

„Dúfame, že si každý z tohto line-upu vyberie  a príde si na svoje. Určite sa postaráme aj o kvalitnú gastro-zónu, bary, osvetlenie či ozvučenie. Dokonca tento rok chystáme aj nejaké nové atrakcie. Už len treba dúfať, že nám nebude pršať,“ dodáva Nika Bernátová.

Pripravuje sa ďalší ročník
Zdroj: Archív Majáles Prešov

- reklamná správa - 


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články

PROGRAM MS V HOKEJI