Zaži TECH hračky už tento víkend 13. - 14. októbra v Bratislave | Topky.sk

Pondelok, 17. jún 2019. Meniny má Adolf, zajtra Vratislav.

Zaži TECH hračky už tento víkend 13. - 14. októbra v Bratislave

Zdroj: Techbox
11.10.2018 10:00

Zažite s nami emóciu. Ochutnajte zvuk. Zažite TECH hračky. Výstava toho najlepšieho zo sveta audio, video, hifi, hi-end a technológií sa bude konať už tento víkend v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava.


Na výstave Audio Video Kino 2018 si každý nájde to svoje. Či ste audiofil, fanúšik analógu alebo fanúšik najnovších digitálnych formátov, či len zvedavec, ktorý si hľadá tú svoju zostavičku na prehrávanie a počúvanie hudby. Počas výstavy si budete môcť vypočuť aj rôzne akustické vystúpenia umelcov. V slúchadlovej zóne si budete môcť porovnať na jednom mieste rôzne slúchadlá. To však nie je všetko.

Zaži TECH hračky už
Zdroj: Techbox

TECHBOX ZÓNA

Tento rok vám prenesieme aj úplne nový priestor TECHBOX ZÓNA, ktorý vás vtiahne do sveta gadgetov rôzneho druhu. Najväčšia sála ROME, hotela Crowne Plaza Bratislava, na ploche 252 m2 ponúkne zaujímavé prezentácie, rozhovory, súťaže o hodnotné ceny, ale aj oddychovú Tuli zónu.

Spoznáte nielen najnovšie odolné či štýlové smartfóny CAT, LandRover, Sony a Xiaomi, ale dozviete sa aj to, ako si vďaka Domotronu môžete autonómne riadiť všetky technológie v domácnosti.

Zaži TECH hračky už
Zdroj: Techbox

Do domu patria aj inteligentné hračky ako sú napríklad robotické vysávače Mi, no ukážeme vám aj unikátnu streamovaciu službu otta zo Slovenska. Nová ŠKODA KODIAQ bude pripravená pre všetkých nadšencov technológií v automobiloch. Vedeli ste, že dnes je už možné mnohé funkcie auta ovládať aj cez smartfón?Zažite s nami TECH hračky.

Zaži TECH hračky už
Zdroj: Techbox

Viac informácií o podujatí výstava Audio, video, kino 2018 vrátane novej TECHBOX ZÓNY nájdete na stránke audiovideokino.sk alebo na Facebooku.

Tešíme sa na vás cez víkend 13. a 14.10. 2018 od 10.00 hod do 18.00 hod.

Zaži TECH hračky už
Zdroj: Techbox

Partner pre bezpečný internet vecí je ESET.

- reklamnná správa -


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: Techbox

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články