Čo sa stane, ak spojíte vážnu hudbou s modernou? Toto! | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Čo sa stane, ak spojíte vážnu hudbou s modernou? Toto!

Zdroj: Raper Vivaldi
14.09.2018 11:00

Momentálne žijeme v dobe, kedy je populárne experimentovať doslova so všetkým. Bežné veci sa stávajú nudnými a ľudí čoraz viac začína zaujímať niečo, čo sa vymyká bežnému fungovaniu. Spájanie, či vytváranie nových a zaujímavých konceptov je trendy a dá sa povedať, že latka je tak vysoko, že je ťažké prísť s niečím novým a inovatívnym.


To však neplatí v hudbe! O jej nekonečných možnostiach tónov, či zvukov si snáď nemusíme hovoriť viac a práve preto vznikajú rôzne nové a zaujímavé hudobné diela, spolupráce, či iné kombinácie, ktoré môžu fanúšikov, či poslucháčov potešiť doslova kedykoľvek.

Čo sa stane, ak
Zdroj: Raper Vivaldi

Niečo podobné sa chystá aj v 5. októbra v bratislavskej Hant Aréne, kde hudba dostane opäť iný a nový rozmer. Jedinečný projekt s názvom Raper Vivaldi je spojením klasickej/vážnej hudby s modernou a ide o naozaj zaujímavý koncept. Na tomto podujatí nebude vystupovať len tak hocikto.

Raper Vivaldi sa uskutoční pod vedením Jarolima Emmanuela Ružičku, prvého koncertného majstra Slovenskej filharmónie a jeho miniorchestra Life Rock & Classical Band, ktorí zastúpia tú klasickú časť. O tú modernú sa postarajú hostia Kali, Majk Spirit a Celeste Buckingham, ktorí svojimi vystúpeniami obohatia a ozvláštnia celý koncert.

Čo sa stane, ak
Zdroj: Raper Vivaldi

Čo sa stane, ak
Zdroj: Raper Vivaldi

Čo sa stane, ak
Zdroj: Raper Vivaldi

Takže čo sa stane ak spojíte klasickú hudbou s modernou? Dozviete sa 5.10.2018 v Hant Aréne.

-reklamná správa-


Galéria


Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: Raper Vivaldi

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články