Z chlapcov a dievčat sa stanú rytieri a princezné v AdventureLande | Topky.sk
Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Z chlapcov a dievčat sa stanú rytieri a princezné v AdventureLande

Rytieri a princezné
Rytieri a princezné
Zdroj: X-BIONIC® SPHERE
17.08.2018 10:00

V x-bionic® sphere sa stále niečo deje. Už 22. septembra bude AdventureLand plný rytierov a princezien. Môžete sa k ním pridať a zažiť zábavu, návrat do histórie a vyskúšať si život šľachty. Oblečiete sa ako rytieri a princezné a zapojíte sa do stredovekého sprievodu. Bude zábava, veľkolepý program, praví rytieri na koňoch zabojujú o priazeň skutočných princezien.


Deti sa môžu tešiť na darček pri vstupe a rodičia na dobré jedlo, starostlivosť o krásu a hlavne deň plný smiechu a dobrej nálady. Tú zaručia žonglérske vystúpenia, turnaj na koňoch či landsknechtské manévre. Deti sa určite budú zaujímať o šermiarske vystúpenie  a predstavenie delostrelcov. O pútavý príbeh sa postará bábkové divadlo.

Nebude to ale iba o pozeraní sa na program. Budete mať možnosť sa aj priamo zapojiť do stredovekého sprievodu, kde sa môžete obliecť ako rytieri a princezné. Pridajú sa k vám aj Disney princezné a spoločne sa všetci zabavíte pri ohňovej show. Program je pripravený na celý deň, ale nemusíte sa báť, že budete hladovať. Čaká na vás chutná ponuka voňavých jedál a osviežujúcich nápojov.

Vstupenky na podujatie Rytieri a princezné nájdete na Predpredaj.sk

Rytieri a princezné
Zdroj: X-BIONIC® SPHERE

Maľovanie na tvár je samozrejmou súčasťou každého podujatia pre deti v x-bionic® sphere, ale tentokrát prichádza novinka aj pre mamičky. O ich krásu sa postarajú vizážistky a poradkyne na kozmetiku. Krásne budú teda nie len malé princezné, ale aj ich mamičky. Na sobotu 22. septembra si teda nič neplánujte a príďte do x-bionic® sphere.

Rytieri a princezné
Zdroj: X-BIONIC® SPHERE

Rytieri a princezné
Zdroj: X-BIONIC® SPHERE

-Reklamná správa-


Galéria

Rytieri a princezné Rytieri a princezné Rytieri a princezné Rytieri a princezné

Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články