Prekvapenie: Magdaléna Rybáriková dala pred kariérou prednosť deťom! | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Prekvapenie: Magdaléna Rybáriková dala pred kariérou prednosť deťom!

Magdaléna Rybáriková dala pred kariérou prednosť deťom
Magdaléna Rybáriková dala pred kariérou prednosť deťom
Zdroj: PR článok
13.08.2018 11:00

Naša dlhoročná fedcupová reprezentantka koncom júla urobila netradičné rozhodnutie. Namiesto toho, aby svoj čas venovala tréningu na najbližšie tenisové podujatie alebo strávila deň oddychom pri vode, rozhodla sa urobiť radosť najmenším. Svojou návštevou prekvapila detský tenisový kemp v bratislavskom Ružinove, kde ju okamžite s džavotom obklopili desiatky detí.


Magdaléna sa im venovala celé popoludnie, porozprávala im o správnej tenisovej technike a ukázala im rôzne tenisové finty a triky. Nechýbala ani autogramiáda a prehliadka auta SUV Peugeot 3008 GT, na ktorom Magdaléna za deťmi pricestovala.

Magdaléna Rybáriková dala pred
Zdroj: PR článok

Nečudo, že jazdí práve na modeli tejto značky: Peugeot je totiž dlhoročným partnerom našej fedcupovej reprezentácie a meno značky sa každoročne spája aj s podporou mladých tenisových talentov. Aj pomocou každoročnej akcie pre rodiny s deťmi Peugeot Tennis Day motivujú deti, aby začali s bielym športom. Akcia bude tento rok 6. októbra v bratislavskom NTC.

-Reklamná správa-


Galéria

Magdaléna Rybáriková dala pred Magdaléna Rybáriková dala pred Magdaléna Rybáriková dala pred Magdaléna Rybáriková dala pred Magdaléna Rybáriková dala pred

Nástroje k článkuPR článok


VIDEO: YouTube/Peugeot Slovensko

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články