Svet si už podmanil, na rade je domovina. Filip Jančík prináša svoju strhujúcu šou na Slovensko | Topky.sk

Sobota, 23. február 2019. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Svet si už podmanil, na rade je domovina. Filip Jančík prináša svoju strhujúcu šou na Slovensko

Filip Jančík prináša svoju strhujúcu šou na Slovensko
Filip Jančík prináša svoju strhujúcu šou na Slovensko
Zdroj: Filip Jančík
12.07.2018 10:00

Netradičný postup zvolil 25-ročný rodák zo Slovenska Filip Jančík. Mimoriadne talentovaný husľový virtuóz najprv vyzbieral ódy na svoje umenie po celom svete a až teraz sa vracia na rodnú hrudu, aby sériou piatich koncertov ukázal Slovákom, že populárna a orchestrálna hudba dokážu nájsť spoločný prienik. Pripravte sa na energické vystúpenia plné svetiel a známych melódií.


Aj s husľami sa dajú robiť husárske kúsky. O tom už Jančík presvedčil viac ako pätnásť krajín sveta, medzi ktorými sú prestížne sály v Spojených štátoch amerických, Rusku, Fínsku, Švédsku či Singapure. Obzvlášť vyčnieva dvojnásobné pozvanie do Kuvajtského národného divadla či nedávne vystúpenie v priestoroch Dánskeho národného rozhlasu. Práve vo videu nižšie nájdete, ako najmä mladých Dánov nadchlo počúvanie už notoricky známych hitov v orchestrálnych, no stále dynamických aranžmánoch.

Filip Jančík prináša svoju
Zdroj: Filip Jančík

Video - Dánsky Národný Rozhlas:

V repertoári Filipa Jančíka možno nájsť okrem známych letných hitov ako Something Just Like This od Chainsmokers a Coldplay alebo Animals skupiny Maroon 5 aj množstvo filmovej hudby najmä velikána Hansa Zimmera. V doposiaľ nepočutej verzii tak aj slovenskí fanúšikovia budú mať možnosť počuť skladby zo snímok Kung Fu Panda, Počiatok - Inception, Pearl Harbor, ale aj trilógií Indiana Jones, Piráti Karibiku a Terminátor, a tiež aj legendárnej ságy Hviezdne vojny.

Video - Maroon 5 – Animals

Mladého Slováka žijúceho v zahraničí medzičasom vyzdvihlo už množstvo známych hviezd veľkého formátu. V roku 2015 vystúpil počas otváracieho ceremoniálu Špeciálnych olympijských hier, kde spoločne s Avril Lavigne predstavil hymnu vtedajšieho ročníka s názvom Fly. Začiatkom tohto roka zas hudobníka pred domácim desaťtisícovým davom vychválil Karel Gott počas svojho megakoncertu Pošli to dál.

Filip Jančík prináša svoju
Zdroj: Filip Jančík

Hoci si Filip Jančík prešiel už nejakú tú zahraničnú krajinu, Slovensku sľubuje unikátny a neopakovateľný zážitok. V piatich slovenských mestách, konkrétne v Trenčíne, Košiciach, Žiline, Kežmarku a Trnave, mieni priniesť okrem populárnych hitov a najznámejších hollywoodskych skladieb aj osemčlennú medzinárodnú kapelu vyskladanú z najlepších hudobníkov. V ansámbli tak nebude okrem huslí chýbať klavír, violončelo, gitara, bicie, perkusie, no pridá sa i fujara a cimbal.

Vstupenky na Strhujúcu hudobnú show Filipa Jančíka nájdete na 

Filip Jančík prináša svoju
Zdroj: Filip Jančík

Finálnu zostavu sa fanúšikovia dozvedia č​oskoro. S blížiacimi sa dátumami koncertov Filip postupne odhalí zaujímavých hostí.

Aktuálne infromácie nájdete na http://www.filipjancik.com alebo na jeho instagramovom profile.

-Reklamná správa- 


Galéria

Filip Jančík prináša svoju Filip Jančík prináša svoju Filip Jančík prináša svoju Filip Jančík prináša svoju

Nástroje k článkuPR článok

ZDROJ: PR článok

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články