Šokujúce: Žena schudla 12 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady! FOTKA | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Šokujúce: Žena schudla 12 kíl len vďaka tomu, že postupoval podľa tejto jednej nezvyčajnej rady! FOTKA

Zdroj: PR
12.10.2017 18:00

Podnikateľka Agnesa (41) vysvetľuje, ako sa za krátky čas zbavila 12 kilogramov nadbytočnej váhy vďaka jednoduchej metóde. Prečítajte si rozhovor s Agnesou a zistite, kde môžete získať bezplatnú dietologickú konzultáciu o chudnutí!


– Aké boli vaše predchádzajúce skúsenosti s chudnutím?

– Skúsila som prakticky všetky známe diéty, ale neúspešne. Nezniesla som ten pocit hladu. Nakoniec som si nemohla pomôcť a vždy som sa vrhla na chladničku.

– A prečo ste sa teraz rozhodli chudnúť?

– Už skôr som počula pozitívne reakcie na Štokholmskú diétu, ale tentokrát ma presvedčila ponuka na internete. Táto diéta pomáha naštartovať váš metabolizmus, a preto môže štíhlu postavu získať ktokoľvek. V programe sľubujú, že ak niečo nebude fungovať, vrátia mi peniaze, ktoré som zaplatila. Takže som nemala čo stratiť. A navyše, ako dlho som ešte mala váhať? Chcela som spraviť niečo pre svoj vzhľad a zdravie! Konečne!

Šokujúce: Žena schudla 12
Zdroj: PR

– Prečo ste si vybrali Štokholmskú diétu?

– Veľmi sa mi páčil sortiment produktov, ktoré ponúkal diétny plán a tiež možnosť bezplatne komunikovať s odborníkmi, ak som chcela niektoré potraviny vymeniť alebo som mala akékoľvek iné otázky. V porovnaní s inými diétami, ktoré som predtým vyskúšala, počas dodržiavania plánu Štokholmskej diéty som nikdy necítila hlad. Bolo to skutočne jednoduché!

– Ako vám fungovalo dodržiavanie diéty?

Prvé výsledky som si všimla hneď po prvých dňoch. Za prvý týždeň som schudla 5 kilogramov, ale chcela som mať ešte štíhlejšiu postavu. Pokračovala som v dodržiavaní rád od konzultanta programu a celkovo som k dnešnému dňu schudla 12 kilogramov! A to všetko bez namáhavého cvičenia!

Šokujúce: Žena schudla 12
Zdroj: PR

– Odporučili by ste Štokholmskú diétu ďalším ľuďom?

– Vďaka Štokholmskej diéte som schudla 12 kilogramov nadbytočnej hmotnosti a teraz, keď sa pozriem do zrkadla, som naozaj šťastná! Som veľmi spokojná s mojou novou postavou. Tento program odporúčam každému, hlavne tým, ktorí sú momentálne voči Štokholmskej diéte skeptickí. Jednoducho to vyskúšajte! Táto diéta vás naučí, ako dosiahnuť štíhlu postavu za málo peňazí. A navyše si budete môcť dopriať chutné a výdatné jedlá!

Zbavte sa nadváhy vďaka osobnému diétnemu plánu! Kliknite na tento odkaz – StockholmFit.com – spravte si test a zostavíme vám diétny plán, ktorý bude pre vás tým pravým!

Kliknite sem – StockholmFit.com – a vytvorte si svoj plán chudnutia!

-reklamná správa-


Galéria


Nástroje k článkuPR článok


FOTO: PR

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články