Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Kandidáti na župných poslancov: PSK, Volebný obvod 10, okres Stará Ľubovňa

Nástroje k článku



ZDROJ: ph
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Ilustračné foto
Ilustračné foto
13.10.2017 12:00

PREŠOV - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Prešovskom samosprávnom kraji za okres Stará Ľubovňa. Zvolení budú štyria poslanci.


Por. číslo

 

Meno a priezvisko, titul

 

Vek

 

Zamestnanie

 

Obec trvalého pobytu

Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát

1

Anna Aftanasová, JUDr.

57

právnička

Stará Ľubovňa

nezávislý kandidát

2

Martin Arendáč

36

živnostník

Stará Ľubovňa

ŠANCA

3

Michal Biganič, PaedDr.

59

manažér

Stará Ľubovňa

nezávislý kandidát

4

Peter Bizovský, MUDr., MPH

61

riaditeľ Ľubovnianskej nemocnice, n.o.

Stará Ľubovňa

SMER - sociálna demokracia

5

Ondrej Bjalončík

46

riaditeľ spoločnosti

Lesnica

Strana zelených Slovenska

6

Jozef Bravis

30

predseda OZ

Nová Ľubovňa

Slovenská národná strana

7

Ján Cirák

32

konateľ

Podolínec

Slovenská národná strana

8

Ján Frőhlich

42

prezident Mestského futbalového klubu Stará Ľubovňa

Plavnica

SMER - sociálna demokracia

9

Ján Gondek

50

starosta obce

Lesnica

Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

10

Olina Gromanová

61

zdravotná sestra

Podolínec

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

11

Miroslav Havran

42

čašník

Stará Ľubovňa

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

12

Ivan Hirják

36

konateľ

Stará Ľubovňa

MOST - HÍD

13

Alžbeta Chamillová, PaedDr.

47

riaditeľka Základnej školy Komenského 6

Nová Ľubovňa

SMER - sociálna demokracia

14

Pavol Chmeliar, Mgr.

46

riaditeľ gymnázia

Plavnica

Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

15

Ján Jakubianský, Mgr.

45

riaditeľ úradu

Jakubany

Slovenská národná strana

16

Karol Kačmarčík

51

SZČO

Stará Ľubovňa

Strana občianskej ľavice

17

Jozef Kandráč, Ing.

62

riaditeľ spoločnosti

Stará Ľubovňa

nezávislý kandidát

18

Anton Karniš, Mgr.

64

manažér spoločnosti

Stará Ľubovňa

nezávislý kandidát

19

Július Korčkovský

19

robotník

Stará Ľubovňa

Strana zelených

20

Vladimír Mačuga

62

dôchodca

Stará Ľubovňa

Komunistická strana Slovenska

21

František Orlovský, MUDr.

55

lekár - chirurg

Stará Ľubovňa

Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

22

Zita Pleštinská, Ing. arch.

56

starostka obce

Chmeľnica

Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA

23

Matej Reľovský, Ing.

28

vedúci predajne

Kolačkov

ŠANCA

24

Peter Sloboda

63

psychológ

Stará Ľubovňa

Občianska konzervatívna strana

25

Peter Sokol, Ing.

58

prednosta okresného úradu

Stará Ľubovňa

SMER - sociálna demokracia

26

Frederika Šestáková

20

študentka

Vyšné Ružbachy

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

27

Peter Žemba

49

starosta obce

Mníšek nad Popradom

nezávislý kandidát


Najčítanejšie články