Kandidáti na župných poslancov: NSK, Volebný obvod 8, Zlaté Moravce | Topky.sk

Pondelok, 22. apríl 2019. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Kandidáti na župných poslancov: NSK, Volebný obvod 8, Zlaté Moravce

Nástroje k článku



ZDROJ: ph
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Ilustračné foto
Ilustračné foto
11.10.2017 12:00

NITRA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Nitrianskom samosprávnom kraji za Zlaté Moravce. Zvolení budú traja poslanci.


Do volebného obvodu číslo 8 patria obce Beladice, Čaradice, Červený Hrádok, Čierne Kľačany, Hostie, Hosťovce, Choča, Jedľové Kostoľany, Kostoľany pod Tribečom, Ladice, Lovce, Machulince, Malé Vozokany, Mankovce, Martin nad Žitavou, Nemčiňany, Neverice, Nevidzany, Obyce, Skýcov, Sľažany, Slepčany, Tekovské Nemce, Tesárske Mlyňany, Topoľčianky, Velčice, Veľké Vozokany, Vieska nad Žitavou, Volkovce, Zlaté Moravce, Zlatno, Žikava a Žitavany.

Por. číslo

Meno a priezvisko, titul

Vek

Zamestnanie

Obec trvalého pobytu

Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát

1

Mário Balázs, Ing.

42

podnikateľ

Beladice

DOMA DOBRE

2

Marta Balážová, MVDr.

52

SZČO

Zlaté Moravce

nezávislý kandidát

3

Anton Berczy

50

SZČO

Topoľčianky

nezávislý kandidát

4

Rastislav Čápora, Ing., PhD.

30

inžinier dopravy

Volkovce

nezávislý kandidát

5

Ivan Debnár, Ing.

53

špecialista pre odhaľovanie protispoločenskej činnosti

Zlaté Moravce

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

6

Jaroslav Dubec, ICLic. Ing. Mgr.

54

kontrolór obce

Žitavany

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

7

Milan Galaba, Mgr.

53

vedúci odboru školstva, OÚ Nitra

Zlaté Moravce

SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD

8

Marián Kéry, Mgr.

39

poslanec NR SR

Zlaté Moravce

SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD

9

Vladimír Klučiar

64

vedúci pre bezpečnosť prevádzky

Zlaté Moravce

nezávislý kandidát

10

Ondrej Kozolka, Bc.

29

špeditér

Volkovce

Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a

nezávislé osobnosti (OĽANO),

Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA

11

Július Kunkela

37

stavebný dozor

Neverice

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

12

Katarína Magyarová

39

materská dovolenka, asistentka jazdenia na koni

Jedľové Kostoľany

SME RODINA - Boris Kollár

13

Juraj Obert

45

starosta obce

Žitavany

Komunistická strana Slovenska

14

Erik Pšenák

26

živnostník

Zlatno

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

15

Marek Rajnoha, Bc.

26

IT technik

Zlaté Moravce

nezávislý kandidát

16

Peter Štepianský, Mgr.

39

starosta obce

Hostie

SMER - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD

17

Denisa Uhrinová, Mgr.

38

štátna zamestnankyňa

Zlaté Moravce

nezávislý kandidát

18

Martina Valašiková

36

živnostníčka

Obyce

Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

Najčítanejšie články