Zachránil život učiteľke: Keď odpadla, škôlkar Max sa zachoval ako dospelý muž | Topky.sk

°C

Utorok, 31. marec 2020. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Zachránil život učiteľke: Keď odpadla, škôlkar Max sa zachoval ako dospelý muž

Zdroj: FB/Polk County Sheriff´s office
06.09.2019 06:30

DES MOINES – Sotva šesťročný chlapec sa stal zo dňa na deň hrdinom. Keď jeho učiteľka v najnižšej triede Frostproof Elementary School odpadla a udrela sa do hlavy, všetky deti ostali ako zmeravené, len Max si zachoval duchaprítomnosť. Inak by sa celý incident skončil tragicky.


Učiteľka podľa webovej stránky msn ležala na zemi a nehýbala sa, Max teda vybehol z triedy a privolal pomoc. Bolo pozoruhodné, že takýto malý chlapec pochopil, čo vidí a ihneď konal. Nevystrašila ho desivá scéna, ktorej bol práve svedkom.Šerifova kancelária neskôr informovala, že učiteľka Joyce Darrová bola 12 dní na jednotke intenzívnej starostlivosti pre prasknutú lebku a krvácanie do mozgu. Jej syn Derek Darr uviedol, že zariadil, aby Maxovi a jeho mame bolo dovolené navštíviť pani Darrovú v nemocnici. Derek tiež daroval Maxovi nové tenisky vo farbách jeho školy. „Mama je veľmi slabá, ale je nažive a každým dňom sa jej stav zlepšuje,“ povedal Derek. „Dnes už na chvíľu vstala... Ďakujem, Max.”

Zachránil život učiteľke: Keď
Zdroj: FB/Polk County Sheriff´s office
Šerif Grady Judd, zástupca superintendenta pre školy v Polk County School John Hill a zástupcovia školských obvodov v Frostproof prekvapili Maxa krásnym novým bicyklom. Šerif Judd mu tiež odovzdal diplom. Maxova mama má všetky dôvody byť na škôlkára hrdá.
Zachránil život učiteľke: Keď
Zdroj: FB/Polk County Sheriff´s office


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nit

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články