Žena (48) týždeň nosila v kabelke kus papiera: Potom zistila, že jej neuveriteľne zmenil život | Topky.sk
Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Žena (48) týždeň nosila v kabelke kus papiera: Potom zistila, že jej neuveriteľne zmenil život

Manželia Stickleyovci
Manželia Stickleyovci
Zdroj: profimedia.sk
28.05.2018 14:50

WINDSOR - Angličanka Donna Stickleyová nosila celý jeden týždeň vo svojej kabelke tiket, ktorý jej zmenil život. Až v poslednú možnú chvíľu si všimla, že vyhrala jackpot, ktorý si teraz bude s manželom užívať. Žiadne veľké zmeny ale vo svojom živote neplánujú.


Štyridsaťosemročná Donna chodí so svojím manželom Davidom každý piatok do miestnej krčmy vo Windsore a cestou tam si vždy kúpi los. Urobila tak aj pred pár týždňami. No potom na žreb akosi pozabudla a celý týždeň ho nosila v taške. Uplynulú sobotu jej povedal predavač v obchode, kde tikety kupuje, aby kontaktovala spoločnosť Camelot, pretože predajňa nemôže vyplácať výhry vyššie ako 500 libier. Až vtedy si žena uvedomila, že sa zrejme stala výherkyňou poriadne mastnej sumy. Skontrolovala preto na internete výherné čísla a zistila, že vyhrala dva milióny. V skutočnosti však vyhrali oveľa viac.

Žena (48) týždeň nosila
Zdroj: profimedia.sk

"Zavolala mi a ja som len počul v telefóne hlasné dýchanie. Potom z Donny vypadlo, že sme asi vyhrali dva milióny. Povedal som jej, aby to skontrolovala ešte raz, pretože takéto veci sa ľuďom ako my jednoducho nestávajú. Manželka sa teda pozrela ešte raz a naozaj, nevyhrali sme dva milióny, ale 21 miliónov (24 miliónov eur)!" opísal David moment, ktorý im zmenil život. 

Žena (48) týždeň nosila
Zdroj: profimedia.sk

Manželia sa teraz rozhodujú, čo urobia so svojou výhrou z lotérie Lotto Rollover. Časť peňazí určite venujú Davidovým rodičom, ktorí na tom zdravotne nie sú najlepšie. Okrem toho sa plánujú vybrať na nejakú dobrú dovolenku k moru a kúpiť nové auto. Presťahovať sa vraj ale nechystajú, práve naopak. Dom, v ktorom bývajú už takmer dvadsať rokov, práve renovujú. Mimochodom, výherné čísla z 1. mája, ktoré priniesli Stickleyovcom bohatstvo, boli: 1, 15, 21, 30, 35 a 44. 


Galéria

Manželia Stickleyovci

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články