Pri atentáte prišla o nohu, no potom sa stalo niečo krásne: FOTO happy-endu ako z filmu | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Pri atentáte prišla o nohu, no potom sa stalo niečo krásne: FOTO happy-endu ako z filmu

Roseann a Mike
Roseann a Mike
Zdroj: facebook/ackhistory
02.02.2017 23:02

BOSTON - Žena, ktorá prišla v roku 2013 o nohu počas bombového útoku na maratón v Bostone, sa zasnúbila s hasičom, ktorý ju zachránil. Príbeh, ktorý sa pre ženu začal ako veľká tragédia, mal tak šťastný koniec.


Roseann Sdoiaová pre denník The New York Post uviedla, že ona a hasič Mike Materia sa zasnúbili v decembri počas výletu na ostrov Nantucket v americkom štáte Massachusetts. Sdoiaová stála neďaleko cieľovej rovinky počas bostonského maratónu v roku 2013. Presne v tom čase vybuchla bomba a vážne jej zranila nohu.

Materia jej utekal na pomoc a sprevádzal ju aj v sanitke celou cestou do nemocnice. Zachránenú ženu potom pravidelne navštevoval na jednotke intenzívnej starostlivosti v nemocnici. Ich vzťah prerástol do priateľstva a dva mesiace po tomto incidente spolu išli na prvé rande.

Roseann a Mike
Zdroj: facebook/RoseannSdoiaRecoveryAndSupport

Pár plánuje svadbu na jeseň tohto roka. Dvojica tiež vydá knihu s názvom Perfect Strangers, v ktorej sa bude písať o živote štyroch ľudí spojených touto tragickou udalosťou. Pri atentáte na bostonský maratón zahynuli 15. apríla 2013 traja ľudia a 264 ďalších utrpelo zranenia.


Galéria

Roseann a Mike Roseann a Mike Roseann Sdoiaová

Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: Facebook,
VIDEO: YouTube/ABC News

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články