Streda9. júl 2025, meniny má Lujza, zajtra Amália

Mladá Sabinovčanka útočila na policajtov! Ukázalo sa, že pila a užila aj drogy

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Košický kraj)

VYSOKÉ TATRY - Polícia obvinila 24-ročnú Sabinovčanku, ktorá vo Vysokých Tatrách útočila na policajtov. Krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová informovala, že incident sa stal v nedeľu (18. 5.) po polnoci v Tatranskej Lomnici, keď bola hliadka preveriť ženu ako podozrivú z priestupku.

„Napriek tomu, že prítomní policajti boli riadne označení príslušnosťou k Policajnému zboru služobnou uniformou, mladá žena bez varovania udrela jedného z nich do tváre. Útočníčka bola okamžite obmedzená na osobnej slobode, no nerešpektovala výzvy zakročujúcich policajtov a kládla aktívny odpor. Z uvedeného dôvodu boli voči nej použité donucovacie prostriedky,“ uviedla Ligdayová s tým, že počas eskorty žena v služobnom vozidle policajtov kopala a pľula na nich. Ďalej ich napádala aj priamo na obvodnom oddelení Policajného zboru Vysoké Tatry.

 

❗️AGRESÍVNA SABINOVČANKA NAPADLA POLICAJTOV – MALA V SEBE ALKOHOL AJ DROGY❗️ 👉24-ročnej žene bolo popradským...

Posted by Polícia SR - Prešovský kraj on Monday, May 19, 2025

„Žena bola podrobená dychovej skúške, výsledok presiahol 1,5 promile. Test na prítomnosť iných návykových látok bol taktiež pozitívny,“ dodala hovorkyňa. Agresívna žena skončila v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade ju obvinil z trestného činu útoku na verejného činiteľa.

Viac o téme: AlkoholPolícia DrogySabinovčankaútok na policajtov
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu