Nedeľa3. december 2023, meniny má Oldrich, zajtra Barbora, Barbara

Nezastavil ho ani zákaz šoférovať: Vodič (31) jazdil po Nitre pod vplyvom drog

(Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj)

NITRA - Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru (PZ) Nitra-východ zastavili a kontrolovali 31-ročného muža, ktorý jazdil pod vplyvom drog. Zároveň zistili, že muž má zákaz činnosti viesť motorové vozidlá, informovalo o tom Krajské riaditeľstvo PZ v Nitre.

Vodiča osobného vozidla Volkswagen Passat kontrolovali policajti v nočných hodinách na Levickej ulici v Nitre. Muža vyzvali na predloženie dokladov potrebných na vedenie a prevádzku motorového vozidla, pričom vodičský preukaz nepredložil. Následnou lustráciou sa zistilo, že vodič má až do októbra 2024 uložený trest zákazu činnosti viesť motorové vozidlá.

 

31 ROČNÝ MUŽ JAZDIL POD VPLYVOM NÁVYKOVÝCH LÁTOK A NAVYŠE V ČASE ZÁKAZU ČINNOSTI 🚘😵‍💫 Policajti Obvodného oddelenia PZ...

Posted by Polícia SR - Nitriansky kraj on Wednesday, May 17, 2023

Policajti muža podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Keďže sa počas kontroly správal zmätene, mal rôzne tiky a rozšírené zreničky, vyzvali ho, aby sa podrobil vyšetreniu na zistenie návykových látok. Výsledky vyšetrenia potvrdili, že vodič je pozitívny na amfetamín, metamfetamín, ako aj iné zakázané látky.

Viac o téme: DrogyVodičPolícia Nitra
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu