Sobota, 1. apríl 2023. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

AKTUÁLNE V Ružomberku na Korytnickej horí fabrika: Dopravu v úseku odkláňajú

Na Korytnickej horí fabrikaGaléria fotiek (1)
Na Korytnickej horí fabrika
Zdroj: Facebook/ Mesto Ružomberok

RUŽOMBEROK - V Ružomberku na Korytnickej ulici horí fabrika, ktorá sa venuje výrobe kontajnerov. Na sociálnej sieti o tom informuje mesto Ružomberok s tým, že na mieste v tejto chvíli zasahujú všetky požiarne zložky z mesta a okresu.


archívne foto

Podľa predbežných zverejnených informácií požiar vznikol v lakovni. "Motorová doprava je odkláňaná cez mestskú časť Biely Potok," dodalo mesto.

 

❗️MIMORIADNY OZNAM❗️ 🔥V Ružomberku na Korytnickej horí fabrika, ktorá sa venuje výrobe kontajnerov. Podľa predbežných...

Posted by Mesto Ružomberok on Monday, January 30, 2023

Na mieste ráno zasahovalo 19 profesionálnych a 15 dobrovoľných hasičov

Potvrdil to Michal Kypus z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Žiline. Podľa jeho slov sa požiar podarilo dostať pod kontrolu. "Z dôvodu veľkého zadymenia hasiči zasahujú s autonómnymi dýchacími prístrojmi. Susednú výrobnú halu skontrolovali termokamerou bez zaznamenania zvýšenej teploty," priblížil. Zároveň informoval, že na miesto privolali zisťovateľa príčin požiarov.

Požiar sa podarilo uhasiť

Požiar lakovne na Korytnickej ceste v Ružomberku hasiči zlikvidovali krátko predpoludním. K zraneniu ľudí nedošlo. Informoval o tom Michal Kypus z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Žiline. Príčina vzniku škody je podľa jeho slov v štádiu zisťovania.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články