Piatok, 27. január 2023. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Nedovolená výroba omamných látok: V Bratislave obvinila polícia dvoch mužov

Ilustračné fotoGaléria fotiek (1)
Ilustračné foto
Zdroj: KR PZ BB

BRATISLAVA - Polícia v Bratislave obvinila dvoch mužov z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.


U 41-ročného Ladislava B. polícia zaistila viacero druhov drog, ako metamfetamín v množstve 22.479 miligramov, kokaín a extáza. "Zaistené množstvo metamfetamínu predstavuje 250 obvyklých jednorazových dávok drogy," doplnil Szeiff. 

Zhabaná bola aj krátka strelná zbraň a niekoľko kusov streliva, ktoré budú objektom kriminalisticko-expertízneho skúmania. U 31-ročného Nikolasa M. bol zaistený metamfetamín v množstve 2586 miligramov, čo zodpovedá približne 20 obvyklým jednorazovým dávkam drogy. Vyšetrovatelia voči nim vzniesli obvinenie. V prípade preukázania viny im hrozí trest odňatia slobody na desať až 15 rokov. 

Akcia s názvom Vlk

V rámci akcie s názvom Vlk vykonala polícia koncom novembra tri domové prehliadky a dve prehliadky nebytových a iných priestorov. Rovnako prehľadali aj motorové vozidlá v bratislavských okresoch Ružinov, Petržalka a Nové Mesto. 
 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články