Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Minister Naď prišiel na vládu zakrvavený! FOTO Hrôzostrašné zranenie na tvári, prvé slová, čo sa stalo

Jaroslav Naď
Jaroslav Naď
Zdroj: Topky/Vlado Anjel
16.06.2021 12:35

BRATISLAVA - Dnešné rokovanie vlády nebolo pre ministra obrany veľmi príjemné. Hneď ráno si totiž všetci všimli, že prišiel so zraneniami na tvári. Doplatil na svoju veľkú vášeň.


Je známe, že minister obrany sa vo voľnom čase venuje futbalu. Po období tvrdého lockdownu, kedy sám prekonal koronavírus s tažším priebehom, sa k svojmu koníčku mohol vrátiť. Tentokrát to však neostalo bez zranení. 

VIDEO Naď porozprával o tom, ako sa zranil

Nešťastný pád na futbale

Na tvári mal pár nepríjemných škrabancov a modrín a kvôli zraneniu nemohol mať na sebe ani rúško. Medzi svojimi kolegami sa však napriek zraneniu usmieval. Futbal hral dnes ráno o ôsmej, stretli sa mužstvá ministerstva dopravy a ministerstva obrany. "Keď vidíte, ako som dopadol ja, predstavte si, ako dopadol protivník," zavtipkoval Naď. 

Jaroslav Naď
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

"Dopadol som tak, že som asi dva metre videl ihrisko," povedal Naď s tým, že ho síce bolí hlava, ale dá sa to zniesť. Naď sa snažil útočníkovi rezortu dopravy pri skórovaní a zrazil sa s vlastným brankárom. "Dopadol som, ako som dopadol. Sme natoľko ústretoví voči ministerstvo dopravy, že im nedovolíme vyhrať a zároveň robíme všetko preto, aby sme sa nezranili. Mne sa to dnes nepodarilo," uviedol. 

Jaroslav Naď
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

"Minister sa po covidovom období vrátil k pravidelnému športu, k tomuto nezavinenému zraneniu došlo pri futbalovom zápase," uviedla pre Topky hovorkyňa rezortu obrany Martina Kovaľ Kakaščíková. "Dnes to nedopadlo najlepšie, ale aj taký je šport," napísal na sociálnej sieti Naď.

Jaroslav Naď
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

Jaroslav Naď
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

Minister Naď prišiel na
Zdroj: TASR - Jaroslav Novák


Galéria

Jaroslav Naď Jaroslav Naď Jaroslav Naď Jaroslav Naď Jaroslav Naď

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články