Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Cenu BABRÁK roka získava... zlodej z Medzilaboriec! Keď polícia zbadala jeho úlovok, mohli sa popukať

Zdroj: Facebook-Polícia SR
21.08.2020 15:00

MEDZILABORCE - Zlodej, ktorého zadržala polícia v Medzilaborciach na východe Slovenska, si od ochrancov zákona vyslúžil prezývku babrák. Prečo? Dôvodom je jeho úlovok, ktorý nakradol v predajni mobilného operátora. Vlámal sa tam uplynulý deň krátko po polnoci.


Ako opísala polícia, muž zobral zo zeme dlažobnú kocku, rozbil dvere, vošiel do predajne a kockou z dlažby rozbil aj vitrínu, z ktorej ukradol 14 mobilov a jeden tablet. Na jeho smolu ale išlo o makety. Ani ďalší vývoj situácie sa však pravdepodobne nevyvíjal podľa jeho predstáv.

Zlodej babrák: Takto polícia na sociálnej sieti počastovala muža, ktorého sa im podarilo zadržať.
Cenu BABRÁK roka získava...
Zdroj: Facebook-Polícia SR

"Keď už bol takto rozbehnutý presunul sa ku kvetinárstvu a rovnakým spôsobom „nakupoval“ aj tam. Opäť zobral zo zeme dlažobnú kocku, rozbil okno na predajni, ktorým vošiel dnu a zobral darčekový kôš," pokračovala polícia.

Kôš potom vyhodil von rozbitým oknom. Keď však vykráčal von, čakala na neho policajná hliadka. Tá ho zadržala a obmedzila na osobnej slobode. Aktuálne muž čelí obvineniu zo strany polície z prečinu krádeže. Hrozia mu až dva roky za mrežami.


Galéria

Zlodej babrák: Takto polícia

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články