°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

PREDPOVEĎ POČASIA Čaká nás poriadna zmena! Odhoďte slnečníky, pripravte sa na ochladenie

Zdroj: Getty Images
02.08.2020 18:30

BRATISLAVA - Po horúcich dňoch prichádza zmena! V pondelok sa pripravte na to, že sa ochladí aj o desať stupňov Celzia. Namiesto slnečníkov budeme potrebovať dáždniky, pretože nás nebíde ani dážď. Na konci týždňa nás však opäť čakajú horúčavy.


Pondelok

Začiatok týždňa bude počasie oblačné až zamračené, vo východnej polovici územia prevažne polojasné. Miestami, najmä v západnej polovici územia, dážď alebo prehánky, ojedinele aj búrky. Najvyššia denná teplota bude 25 až 30 stupňov Celzia, na krajnom západe, v Žilinskom kraji, na Spiši a na Horehroní väčšinou okolo 23 stupňov Celzia.

Predpoveď počasia
Zdroj: Predpovede.sk

Utorok

V utorok bude oblačno až zamračené, na východe lokálne aj zmenšená oblačnosť. Od západu postupne na mnohých miestach dážď, prehánky, ojedinele búrky. V západnej polovici ojedinele výdatné zrážky.

Predpoveď počasia
Zdroj: Predpovede.sk

Streda

Rovnako oblačno až zamračené, len prechodne aj zmenšená oblačnosť. Na viacerých miestach dážď, prehánky, ojedinele búrky. Najnižšia nočná teplota bude 17 až 12 stupňov Celzia, na Zemplíne do 19 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota 18 až 24, na juhu stredného Slovenska, v Above a na Zemplíne 24 až 29 stupňov Celzia.

Predpoveď počasia
Zdroj: Predpovede.sk

Štvrtok

Polooblačno až oblačno a ojedinele prehánky alebo búrky. Najnižšia nočná teplota 18 až 12 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota 27 až 32, na Orave a pod Tatrami okolo 25 stupňov Celzia.

Predpoveď počasia
Zdroj: Predpovede.sk

Piatok

Koniec týždňa už bude jasno až polooblačno, cez deň pri prechodne zväčšenej oblačnosti ojedinele prehánky alebo búrky. Najnižšia nočná teplota 18 až 12 st. Najvyššia denná teplota 27 až 33 stupňov Celzia.

Predpoveď počasia
Zdroj: Predpovede.sk

Podprobnejšie počasie nájdete na predpovede.sk


Galéria

Predpoveď počasia Predpoveď počasia Predpoveď počasia Predpoveď počasia Predpoveď počasia

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články