°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

PRÁVE TERAZ Ukrutný pohľad na nehodu pri Ivachnovej: FOTO Dodávka smrti! Pomoc hasičov bola márna

Zdroj: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru
24.06.2020 13:30

IVACHNOVÁ - Ďalšie obrovské nešťastie na slovenských cestách! Po smrteľnej nehode na diaľnici D2 v smere do Bratislavy, kde hasiči zasahovali okolo pol deviatej ráno, informovalo Prezídium Hasičského a záchranného zboru o ďalšej tragédii, tentokrát pri Ivachnovej. Zábery z miesta udalosti sú hrozivé.


Prečítajte si aj: Tragédia na diaľnici D2: FOTO Vodič (†43) smerujúci do Bratislavy skončil v priekope

Ako opísalo Prezídium HaZZ na sociálnej sieti, hasiči z Ružomberka a z Liptovského Mikuláša momentálne zasahujú pri dopravnej nehode dodávky s prívesom, ktorá sa stala na štátnej ceste č. I/18 v katastri obce Ivachnová.

PRÁVE TERAZ Ukrutný pohľad
Zdroj: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru

"Po príchode hasičov na miesto udalosti bola z dodávky vyslobodená jedna zakliesnená osoba, ktorá svojim zraneniam na mieste podľahla. Štátna cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch," informovali. 

PRÁVE TERAZ Ukrutný pohľad
Zdroj: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Zahynul nevinný vodič

Na základe doterajšieho vyšetrovania policajti zistili, že 35-ročný vodič viedol auto zn. Renault s prívesným karavanom v smere od Ružomberka na Liptovský Mikuláš. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k uvoľneniu karavanu a jeho zrážke s dodávkou Fiat, ktorú šoféroval v smere od Liptovského Mikuláša 44-ročný vodič. "Následkom dopravnej nehody tiež došlo k poškodeniu auta zn. Škoda, ktoré viedol v smere od Liptovského Mikuláša 43-ročný vodič," priblížil krajský policajný hovorca.

Alkohol u vodičov vozidiel zn. Renault a Škoda policajti nezistili. "U nebohého vodiča bude vykonaná pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom aktuálneho vyšetrovania," dodal Moravčík

Podľa dopravného servisu Zelená vlna sa vodiči na mieste zdržia minimálne polhodinu. "Môžete použiť napríklad obchádzku cez Liskovú a Liptovskú Teplú," radia na facebookovej stránke Ako je na tom Strečno? Verejný dopravný servis.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články