°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Malchárek rok a pol po rozvode: FOTO Nová sexi brunetka po jeho boku! V plavkách očarila Slovensko

12.11.2019 23:55

BRATISLAVA – Slovensko má nový promi pár! A je to poriadna bomba. Legendárny exminister z Gorily Jirko Malchárek (53) sa objavil s o dvadsať rokov mladšou Michaelou. S exmanželkou Sofiou sa rozišli vlani vo februári. Dvojicu, ktorá držala vzťah v tajnosti, sa nám podarilo odfotiť na verejnosti.


Malchárek zobral v sobotu večer svoju novú známosť do Národného divadla na premiéru hry Celé zle. Podarilo sa nám zistiť, že mladá brunetka po boku expolitika je známa celému Slovensku ako sexi dievča z klipu Tatry Happy. Michaela Galová (33), ktorá pózovala v plavkách na Lomničáku, pred piatimi rokmi doslova zvalcovala internet a dokonca sa stala najsledovanejšou na svete.

Malchárek rok a pol
Zdroj: youtube.com

Podľa našich informácií chodia s Jirkom niekoľko týždňov. „Slovensko ju síce pozná ako sexi babu, ale v skutočnosti je veľmi citlivá a introvertná,“ prezradila nám ich kamarátka. Michaela sa po klipe venovala prevažne reklame.

Malchárek sa k ich vzťahu vyjadril nechcel. „Prepáčte, ale k súkromiu sa vyjadrovať nebudem,“ povedal nám. Večer si však so svojou novou kráskou poriadne užíval a na skrachovaný vzťah očividne zabudol.

Malchárek dnes už s exmanželkou Sofiou
Malchárek rok a pol


Galéria

Malchárek s exmanželkou Sofiou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/vrr

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články