Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Neuveríte, čomu sa mladík na mercedese vyhýbal na rovnej ceste: FOTO Desivá zrážka, osudová chyba

Jama na ceste, čelná zrážka dvoch áut a štyri zranené osoby.
Jama na ceste, čelná zrážka dvoch áut a štyri zranené osoby.
Zdroj: KR PZ BB
27.05.2019 13:58

BÁTKA/FIGA – Kvôli jame na ceste sa čelne zrazili dve autá, v dôsledku čoho sa zranili štyri osoby. Podľa polície, ktorá dopravnú nehodu objasňuje, sa pod nešťastie nepodpísal alkohol. Zdá sa, že mladý vodič iba neprispôsobil svoje správanie stavu cesty a svojim schopnostiam.


Rimavskosobotskí policajti objasňujú dopravnú nehodu, ktorá sa stala medzi obcami Bátka a Figa. Vodič (24) z Uzovskej Panici viedol mercedes smerom na obec Figa. V rovnom úseku cesty však neprispôsobil svoje správanie stavu cesty a svojim schopnostiam.

Jama na ceste, čelná
Zdroj: KR PZ BB

Podľa banskobystrickej policajnej hovorkyne Márie Faltániovej s vozidlom prešiel na pravý okraj cesty, kde sa pravou bočnou časťou šuchol o zvodidlo. Potom sa na vozovke vyhýbal označenej prekážke (jame) a prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim vozidlom značky Honda, ktoré viedla 20-ročná vodička z Valíc.

Jama na ceste, čelná
Zdroj: KR PZ BB

Jej auto po náraze vošlo do pravej priekopy, kde ostalo stáť prevrátené na pravom boku opreté o strom. Pri nehode sa ľahko zranili štyri osoby; obaja vodiči a dvaja spolujazdci z vozidla značky Mercedes.

Jama na ceste, čelná
Zdroj: KR PZ BB

Alkohol u vodičov zistený nebol, vodičovi mercedesu bol na mieste zadržaný vodičský preukaz. Škody na vozidlách sú odhadnuté na 8-tisíc eur.

Jama na ceste, čelná
Zdroj: KR PZ BB


Galéria

Jama na ceste, čelná Jama na ceste, čelná Jama na ceste, čelná Jama na ceste, čelná Jama na ceste, čelná

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články