AKTUÁLNE Mafiánsky boss podtatranského podsvetia je mŕtvy! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

AKTUÁLNE Mafiánsky boss podtatranského podsvetia je mŕtvy!

Ondrej Žemba si užíval chvíle voľna v Chorvátsku.
Ondrej Žemba si užíval chvíle voľna v Chorvátsku.
Zdroj: Reprofoto/Ivan Mego/Plus7dní
26.04.2019 09:50

SPIŠSKÁ SOBOTA - Kedysi bol šampiónom v kulturistike a reprezentačným trénerom a spájaný bol s mafiou. Rôzne väzby mal aj na politikov a vplyvných podnikateľov. Ondrej Žemba označovaný za bossa podtatranského podsvetia zomrel vo veku 64 rokov vo svojom dome v Spišskej Sobote.


Podľa našich informácií Žemba zomrel na masívny infarkt, oficiálne sa však čaká na výsledky pitvy. Záchranku privolala jeho dcéra s tým, že otec nedýcha. "Môžem potvrdiť výjazd rýchlej záchrannej služby, ktorá 64-ročnému mužovi poskytla prvú pomoc. Žiaľ, oživiť sa ho nepodarilo. Pre zistenie presných príčin úmrtia bola nariadená pitva," povedal hovorca záchranárov Jozef Minár. 

AKTUÁLNE Mafiánsky boss podtatranského
Zdroj: Foto: index-hr, posilnovanie.sk

Žemba bol podľa našich informácií pred smrťou v dobrej kondícii, ešte minulý týždeň bol na akcii venovanej bojovým športom v Poprade.

Kedysi obávaný muž slovenského podsvetia naháňa Chorvátom strach: Teror na ostrove Brač

Žemba bol kedysi významnou postavou slovenského podsvetia. Popradský podnikateľ získal titul majstra v kulturistike v roku 1999, v tom istom roku sa ho konkurencia pokúsila zabiť. O dva roky neskôr sa postavil do čela Tatravagónky ako jej spolumajiteľ a šéf dozornej rady.

Napojený na zvučné mená mafiánov, z ktorých dnes už niektorí nežijú, iní si odpykávajú doživotné tresty, sa podieľal na páchaní trestnej činnosti v podtatranskej oblasti. Neskôr sa stiahol do ústrania. Chvíle oddychu si užíval na chorvátskom ostrove Brač, kde si vybudoval vilu.


Galéria

Ondrej Žemba si užíval

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články