VIDEO Šialená jazda cestného piráta (17) po Prešove: A tá hlúpa výhovorka tínedžera! | Topky.sk

Sobota, 20. apríl 2019. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

VIDEO Šialená jazda cestného piráta (17) po Prešove: A tá hlúpa výhovorka tínedžera!

Zdroj: Facebook/Polícia SR
14.04.2019 20:15

PREŠOV - Polícia neustále žiada vodičov, aby boli ohľaduplní a rešpektovali pravidlá cestnej premávky. No bohužiaľ je čoraz viac takých motoristov, ktorí to zámerne ignorujú, čím vystavujú seba aj ostatných členov premávky ohrozeniu. Najnovším príkladom takéhoto nezodpovedného správania bol mladý motorkár na východe Slovenska.


Polícia na Facebooku informovala o vodičovi na motocykli, ktorého si všimla hliadka v Prešove, pretože nerešpektoval dopravné značenie. Keď ho policajti chceli zastaviť, začal vo vysokej rýchlosti unikať. "Brázdil ulice užšieho aj širšieho centra mesta. Svojou bezohľadnou jazdou vážne ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky. Jazdil v protismere, ignoroval semafory aj zákazy vjazdu," uviedla polícia. 

VIDEO Šialená jazda cestného
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Do akcie sa zapojilo niekoľko policajných hliadok. Motorkár ale ani tak nereagoval na ich viacnásobné výzvy na zastavenie. Nakoniec predsa len zastavil. Policajti ho následne predviedli na útvar Policajného zboru. Tam 17-ročný mladík povedal, že keď si všimol policajné auto so zapnutými majákmi, spanikáril, a preto zrýchlil. Neskôr vysvitlo, že navyše nemá vodičské oprávnenie na riadenie tohto typu motocykla. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články