Polícia vyhlásila pátranie po viacerých osobách na FOTO: Hľadajú dvoch mužov | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Polícia vyhlásila pátranie po viacerých osobách na FOTO: Hľadajú dvoch mužov

Polícia pátra
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk
03.04.2019 17:20

BRATISLAVA - Polícia pátra po nezvestnom Ľubomírovi Sokoľovi z Trebišova. Ako informovala hovorkyňa košickej polície Jana Mésarová, 56-ročný muž je nezvestný od 21. marca, keď sa telefonicky ozval svojej sestre a odišiel na doposiaľ nezistené miesto. Odvtedy o sebe nepodal žiadne správy.


"Nezvestný je vysoký 165 cm, štíhlej postavy, má pomalú chôdzu, zakrivenú. Má oválnu tvár, zelené oči, prešedivené blond vlasy. Je bez tetovaní a viditeľných znakov na tele. Na sebe mal oblečenú modrú zimnú vetrovku, modré rifle a obuté mal zimné vysoké topánky svetlohnedej farby," opísala hovorkyňa.

Ľubomír Sokoľ
Zdroj: KR PZ Košice

Ďalšou hľadanou osobou je Jozef Olah z Trnávky. Na hľadaného muža vydal Okresný súd Humenné príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy. "Hľadaný je vysoký 185 cm, strednej postavy, má oválnu tvár, hnedé oči, nakrátko strihané blond vlasy a nosí briadku," dodala hovorkyňa.

Jozef Olah
Zdroj: KR PZ Košice

Akékoľvek informácie o nezvestnej osobe a hľadaných osobách môžu občania oznámiť na ktoromkoľvek útvare PZ, telefonicky na známom telefónnom čísle 158, od 7:30 do 15:30 v pracovných dňoch priamo na oddelenie pátrania a výjazdov OR PZ v Trebišove 096171-3370 alebo prostredníctvom oficiálnej stránky na Facebooku www.facebook.com/policiaslovakia formou súkromnej správy.


Galéria

Polícia pátra Ľubomír Sokoľ Jozef Olah Anna Sklárová

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články