Piatok, 23. február 2018. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Krimi

Sexškandál basketbalistu z USA: Prievidžanka sa zahľadela do nesprávneho muža

Christopher

Christopher

pred 4 hodinami

PRIEVIDZA - Uplynulý rok v septembri sme informovali o basketbalistovi (23), ktorý mal byť nádejnou posilou pre prievidzský tým. Neodohral ani jeden zápas, no aj tak sa zviditeľnil. A to v najhoršom svetle. Najnovšie je obvinený zo zločinu sexuálneho násilia, znásilnenia, z prečinu výroby detskej pornografie a zo zločinu vydierania. viac »

Nešťastný štvrtok v Tatrách: FOTO Horskí a leteckí záchranári v akcii, traja ranení (50,44,13)

Horskí záchranári boli povolaní
Foto

pred 16 hodinami

TATRY – Záchranári z Horskej záchrannej služby (HZS) boli vo štvrtok povolaní do terénu hneď dvakrát. V skorých ranných hodinách boli požiadaní o pomoc 50-ročným českým turistom, ktorý mal vážne zdravotné ťažkosti. Následne v popoludňajších hodinách bežali na pomoc 44-ročnému Slovákovi, ktorý si počas túry poranil predkolenie. V pohotovosti bol aj tím ... viac »


DRÁMA pri Poprade: Auto vpálilo do davu detí, dvanásť zranených, dvaja ťažko

Pri nehode zasahoval aj
Foto

Aktualizované pred 17 hodinami

SPIŠSKÉ BYSTRÉ - Vážna dopravná nehoda sa stala okolo 14:00 hodiny na východe Slovenska. Do skupinky asi dvadsiatich detí narazilo auto, zasahovali všetky záchranné zložky. viac »


Zverstvo, ktoré nemá na Slovensku obdobu: 20 rokov znásilňoval vlastnú dcéru, odsúdili ho v tichosti

Muž 20 rokov znásilňoval

pred 17 hodinami

DUNAJSKÁ STREDA - Z toho, čo robil otec svojej neplnoletej dcére, sa obracia žalúdok. Bitky, znásilnenia a vyhrážky smrťou od vlastného otca trpela vyše 20 rokov. O všetkom pritom vedela jej mama, ktorej sa muž tiež vyhrážal. Muža odsúdili v tichosti. viac »


Slovák Patrik (22) sa v Anglicku neštítil ničoho: Odporné VIDEO Dievča kruto obral o mobil

Slovák Patrik (22) sa

pred 17 hodinami

LONDÝN - Ďalší Slovák sa v zahraničí poriadne vyznamenal! Patrik Gunar (22) sa polícii priznal, že prepadol a okradol iba 12-ročné dievčatko o mobil. Na súde tvrdil, že sa tak stalo pod vplyvom drog. Na zázname z bezpečnostnej kamery na ulici v anglickom meste Derby vidno, ako sa mladík nechce lupu vzdať za žiadnu cenu. Obeť v zimnej bunde, ktorá sa ... viac »


Škandalózne správanie učiteľky v Piešťanoch: Deťom vyhadzovala šunku z desiaty

Škandalózne správanie učiteľky v

pred 17 hodinami

PIEŠŤANY - Cirkevnou spojenou školou v Piešťanoch zmieta poriadny škandál. Rodičom a žiakom sa nepáčili praktiky vyučujúcej katechétky. Na Popolcovú stredu podľa nich vyhadzovala deťom z desiatej mäsové výrobky. viac »


VIDEO Uprostred cesty stálo naštartované auto: Šok pre strážnikov, vypadol z neho opilec

VIDEO Uprostred cesty stálo
Video

pred 18 hodinami

PRAHA - Mestskí policajti v Prahe zažili vskutku neštandardnú situáciu. Zastavili pri aute, ktorá stálo uprostred cesty. Z obavy, že prišlo vodičovi zle, mu išli na pomoc. Vyvalil sa na nich alkoholový opar. viac »


V Matejovciach horelo, bez strechy nad hlavou ostalo 108 ľudí: Vyhlásili mimoriadnu situáciu

V Matejovciach horelo, bez

pred 18 hodinami

POPRAD – Po dnešnom požiari v popradskej mestskej časti Matejovce ostalo bez strechy nad hlavou 108 ľudí. Požiar obývaného objektu sa síce hasičom podarilo uhasiť po približne troch hodinách, je však neobývateľný, mesto preto vyhlásilo mimoriadnu situáciu. viac »


FOTO Polícia hľadá Ľudovíta z Bardejova: Súd na neho vydal zatykač

Ľudovít Barút
Foto

pred 19 hodinami

BARDEJOV – Polícia hľadá 52-ročného Ľudovíta Barúta z Bardejova, na ktorého vydal Okresný súd v Bardejove príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy. Hľadaný muž sa v mieste bydliska nezdržiava a jeho pobyt nie je známy. viac »


Polícia pátra po Tiborovi na FOTO: Je na neho vydaný príkaz na zatknutie

Radovan Tivadar
Foto

pred 20 hodinami

LOPÚCHOV – Polícia hľadá 36-ročného Radovana Tivadara z Lopúchova v okrese Bardejov, na ktorého vydal Okresný súd v Bardejove príkaz na zatknutie. viac »


Pomôžte pri pátraní: Polícia hľadá Jozefa na FOTO, je nezvestný vyše 13 rokov

Jozef Dančišák
Foto

pred 21 hodinami

BARDEJOV – Polícia zverejnila pátranie po nezvestnom 74-ročnom Jozefovi Dančišákovi z Bardejova, ktorý je nezvestný od 7. decembra 2004, kedy v čase okolo 08.00 h odišiel z miesta svojho trvalého bydliska bez udania dôvodu na doposiaľ neznáme miesto. Odvtedy o sebe nepodal žiadnu správu a do miesta trvalého bydliska sa nevrátil. viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!